Warsztaty w Izraelu

Termin:  28 grudzień – 6 styczeń 2018
Gdzie: Izrael, Tel Aviv
Prowadzi: Michał Mrozek
Liczba osób: 8 miejsc

Smutno i ponuro za oknem, więc trzeba zaplanować jakiś cieplejszy klimat, żeby się naenergetyzować na nowy rok. Poza tym – do fotografii potrzebne jest światło, więc lećmy go poszukać! Egzotycznie, pięknie i ciepło – IZRAEL! Baza w TelAvivie, planujemy też wypady do Jerozolimy i gdzie tam jeszcze nam przyjdzie do głowy. Warsztaty poprowadzi Michał Mrozek. Pokaże Wam, jak poszukuje kadrów, jak poluje na światło, jak zwraca uwagę na pierwszy, drugi i kolejne plany. Jak ustawia aparat, aby w danych warunkach uzyskać jak najlepszy rezultat. Wreszcie: jak w prosty sposób wywołuje swoje zdjęcia w podróży, nie mając wiele czasu na pełną profesjonalną obróbkę.

Robert Capa, Magnum

Abbas, Magnum

Abbas, Magnum

Micha Bar-Am, Magnum

Dlaczego warto:

 • spędzimy niezapomniane 9 dni w Izraelu
 • opowiemy swoją fotograficzną historię o tym miejscu
 • podyskutujemy o fotografiach przy dobrej kawie albo winie
 • zrelaksujemy się na plaży czy na tarasie
 • wybierzemy najlepsze zdjęcia, które opublikujemy na łamach magazynu PokochajFotografie.pl
 • przywitamy Nowy Rok – wyjątkowo, oryginalnie…

Warsztaty prowadzi

2M-160Michał Mrozek
Pomysłodawca i redaktor naczelny magazynu PokochajFotografie.pl. Fotograf dokumentujący i portretujący życie, ciekawi go człowiek i jego codzienność. Od wielu lat uczy i promuje fotografię, organizując projekty i warsztaty fotograficzne na całym świecie z najwybitniejszymi fotografami. Jest ekspertem Lightrooma i autorem szkoleń w tym temacie. Z zamiłowania grafik, uwielbia dobry design i typografie. Jeśli robisz to, co kochasz, możesz wszystko i nic nie może Cię powstrzymać  www.michalmrozek.pl

 

Dla kogo jest ten wyjazd:

Warsztat przeznaczony jest dla pasjonatów fotografii, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności fotograficzne. Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś osobą otwartą na ludzi, optymistycznie patrzysz na świat, lubisz siebie i innych
 • lubisz to, co robisz i Twoim motorem do działania jest stały rozwój
 • chcesz się podszkolić, otworzyć kilka „klapek” i dowiedzieć, jak się dalej rozwijać
 • inspirują Cię piękne miejsca, wieczorne rozmowy o fotografii z innymi pasjonatami
 • chcesz, aby Twoje najlepsze zdjęcia zostały opublikowane w magazynie PokochajFotografie.pl
 • i najważniejsze – kochasz fotografować.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani. Podczas spotkań dzielimy się swoją wiedzą, otwarcie dyskutujemy, doceniamy postępy i nie fotografujemy na wyścigi.

Dla kogo nie jest ten wyjazd:

Nawet jeśli bardzo chcesz, pamiętaj, że ta przygoda nie jest dla wszystkich. Nie obraź się, ale jeśli poniższe punkty odnoszą się do Ciebie, wybierz lepiej inny wyjazd.

 • Nie zapisuj się, jeśli jesteś malkontentem, maruderem lub życiowym pesymistą
 • Nie zapisuj się, jeśli ‘zawsze’ robisz wszystko lepiej i nie przyjmujesz krytyki od innych – na wydarzeniach organizowanych przez PokochajFotografie.pl słuchamy się nawzajem i wyciągamy wnioski – lubimy się uczyć =)
 • Nie zapisuj się, jeśli wydaje Ci się, że jedziesz na zorganizowane od A do Z wczasy all inclusive, jeśli wszystko chcesz mieć podane pod nos i musisz być prowadzony za rączkę jak przedszkolak. Jedziemy na warsztaty fotograficzne, na tym się skupiamy i odrobina samodzielności jest wymagana…

Izrael

Zamieszkamy w komfortowych apartamentach 2 -3 pokojowych, z kuchnią , przestrzenią na wspólne spotkania i integrację.
Zależnie od wspólnie ustalonego planu, wyruszymy na wyprawę w kilka ciekawych miejsc, ale też sam TelAviv i jego stara część, Jafa, będą wspaniałą miejscówką na polowanie na kadr.

01_2M_20160707_12280_O10_2M_20160706_07084_O15_2M_20160707_12277_O