Moim celem jest pomóc Ci dostać się z poziomu, na którym jesteś dzisiaj, na znacznie wyższy poziom, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom. Indywidualne szkolenie to jedyna tego rodzaju fotograficzna winda, która pozwoli szybciej i skutecznie dotrzeć na samą górę.

Nie ma dnia, aby na moją skrzynkę mailową nie wpadały pytania o pomoc w rozwiązaniu różnych problemów związanych np. z zarządzaniem katalogami w Lightroomie, postprodukcją zdjęć, przygotowaniem plików pod internet czy druk, kalibracją aparatu, monitora czy drukarki. Między innymi z tego powodu powstała seria filmów Tajemnice Ciemni Cyfrowej, a także ponad dwadzieścia edycji warsztatów poświęconych workflow. Niektóre osoby potrzebują indywidualnego podejścia – mają bardzo specyficzne pytania i problemy, dlatego proponuję najbardziej ekskluzywną formę pracy, tj. pracę indywidualną, warsztaty jeden na jeden. Jeśli interesuje Cię tego rodzaju współpraca, wybierz jedną z poniższych opcji, najbardziej odpowiednią dla Ciebie.
Serdecznie zapraszam
Michał Mrozek

KONSULTACJE 

Jeśli pracujesz na Lightroomie i potrzebujesz bardzo precyzyjnych porad, pomocy w rozwiązaniu konkretnych problemów, możesz umówić się ze mną na zdalną konsultację . Możliwe jest udostępnienie pulpitu własnego komputera i rozpracowanie problemu, z którym się zmagasz. Dzięki temu masz możliwość uzyskania profesjonalnego wsparcia zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

1 godzina 350 PLN

Istnieje także możliwość spotkania u nas w studiu w Gliwicach lub w innym, dowolnym miejscu – warunki do uzgodnienia indywidualnie.

INDYWIDUALNE SZKOLENIE

To najbardziej pożądana forma szkolenia – spotykając się osobiście, 1 na 1, mamy możliwość intensywnej pracy dostosowanej do Twoich potrzeb, problemów, zapytań. Pracujemy Twoim tempem, możemy pracować na Twoich fotografiach lub na przygotowanych przeze mnie plikach. Dowiesz się wszystkiego tego, czego potrzebujesz, aby profesjonalnie wywoływać swoje fotografie, mieć porządek na dysku i bezpiecznie archiwizować swoje pliki.

Indywidualne szkolenie 8-godzinne: 2400 PLN 

Miejsce: centrum Gliwic, studio PokochajFotografie.pl Istnieje możliwość spotkania w innym, dowolnym miejscu – warunki do uzgodnienia indywidualnie. W cenie dodatkowo 1 godzina konsultacji online  do 6 miesięcy po spotkaniu.