Skip to main content

Madera dołączyła do naszych ukochanych miejsc!


Na wyspę wiecznej wiosny pojechaliśmy nie tylko po piękne fotografie. Po długiej izolacji, na którą skazała nas pandemia, ta wyprawa była niczym łapanie pierwszego oddechu. Złaknieni normalności, kontaktu z drugim człowiekiem, ruszyliśmy w podróż po przygody. Madera obfituje w różnorodne krajobrazy. W ciągu kilkunastu minut przemieszczaliśmy się ze słonecznego wybrzeża na szczyt gór, przez niezwykły las, krętymi drogami, przedzierając się pośród pasących się krów czy owiec. W miasteczkach spotykaliśmy pogodnych mieszkańców, plażowiczów, surferów… To wszystko w otoczeniu kolorowych bujnych kwiatów, przy trelach ptaków i szumie fal. Było po prostu pięknie!


Do tego wspólna kawa i śniadanko w lokalnej pastelarii, pieczona świeża rybka, wieczorne pływanie w basenie, portugalskie wino… Widok oceanu tuż po przebudzeniu, możliwość przytulenia się, dotknięcia drugiego człowieka (bez maseczki!), miłe godziny z komputerem przy dużym stole, przygotowując zdjęcia do wspólnego oglądania… To wszystko doceniane znacznie bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej!
Za tę moc emocji, energii, za piękne obrazy i wspomnienia – serdecznie dziękujemy całej ekipie! Wielkie podziękowania dla Michała Mrozka, który wybrał dla nas przepiękne miejscówki i mobilizował do pobudki o 5 rano, za wspólne fotografowanie od świtu do nocy, za przekazaną wiedzę i cierpliwość!
Już wkrótce Michał wybierze zdjęcia uczestników – czekajcie na Editor’s Choice z maderskiej fotoekspedycji.

fot. Lili Haduch & Michał Mrozek

Jeśli nie chcesz w przegapić zapisów na kolejne warsztaty i fotoekspedycje, koniecznie zapisz się na nasz warsztatowy newsletter.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez wydawcę magazynu internetowego „PokochajFotogafie.pl” – e-production dla celów marketingowych, w tym otrzymywania newslettera
    Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności.