Skip to main content

Termin

6-13 marca 2023

Gdzie

Cabo Verde, wyspa Sal

Prowadzący

Michał Mrozek

Uczestnicy

6 osób

Praktyczne warsztaty Sztuka Prezentacji (fotografii - rzecz jasna;)

Warsztaty na Cabo Verde z Michałem Mrozkiem

rowadzi: Michał Mrozek
Liczba osób: 6

Sal to rajska wyspa u wybrzeża Afryki. Gwarantowane niezwykłe krajobrazy i piękni ludzie, cudowne widoki na ocean, pyszne świeże ryby … Tam czas płynie całkiem inaczej. Zajmiemy się bliższym poznaniem tej kabowerdyjskiej wyspy, codziennym intensywnym fotografowaniem oraz praktyczną nauką sztuki prezentowania zdjęć. Na każdy dzień składać się będzie zarówno fotografowanie, łapanie światła, kadrów, jak i intensywne spotkania z własnym komputerem przed ekranem. Pod okiem i przy wsparciu Michała Mrozka, codziennie będziemy fotografować, omawiać te zdjęcia, aby następnego dnia zrobić jeszcze lepsze, a także wybierać te najlepsze do finałowej prezentacji każdego uczestnika. Ponadto będziemy zagłębiać się w możliwości różnych programów (np. Lightroom, Foto Magico, imovie, Adobe Premier i inne), aby nauczyć się samodzielnie przygotowywać wyjątkowe, wciągające i intrygujące prezentacje. Ta potężna dawka wiedzy, rozłożona na cały tydzień, z bardzo praktycznym ćwiczeniem - codziennie, na własnych, świeżo przyniesionych zdjęciach, to będzie po prostu czysta przyjemność!

Co Cię czeka na warsztatach

Przykładowy program dnia:

 • Pobudka o świcie lub wedle indywidualnych potrzeb ;)
 • Czas na zdjęcia – czy to na molo, gdzie dopływają rybacy, czy na siłowni na plaży, gdzie ćwiczą pięknie zbudowani lokalesi, czy na targu, w miasteczku…
 • Śniadanie – albo własnoręcznie skrojone owoce na tarasie z widokiem na ocean, albo włoska kawa i smakołyki w jednej z wielu lokalnych kawiarni tuż za rogiem – zależnie od indywidualnych upodobań
 • Wspólne i/lub indywidualne wyprawy w różne punkty na wyspie (w miejscówki surferów, do „stolicy” wyspy, do portu itp.) – czyli fotografowanie na maksa
 • W międzyczasie lunch – albo w okolicznych knajpkach, albo przygotowana w apartamencie świeża ryba ;)
 • Po zachodzie słońca – spotkanie przed ekranem, omówienie wybranych zdjęć uczestników przez Michała Mrozka, wybór zdjęć do prezentacji, plus warsztaty praktyczne z przygotowania prezentacji w różnych programach. Dodatkowo w niektóre dni, zależnie od wypraw, będziemy pracować także w ciągu dnia – w czasie największego słońca, ok. 11-14.

  Kto już z nami był, ten wie, że będzie bardzo intensywnie, ale z możliwością odespania czy odpoczynku, spędzania czasu towarzysko lub chwilowego wyciszenia, pracy z pomocą Michała i indywidualnej realizacji zadań.

Dlaczego warto:

 • pod okiem Michała Mrozka masz szansę nauczyć się tworzyć niepowtarzalne fotografie,
 • nauczysz się jak robić prezentacje fotografii, które nie zanudzą, a zaintrygują, wciągną w opowieść i zachwycą najlepszymi kadrami (z ulubioną muzyką w tle), skupiając się na zawartości
 • kameralna grupa, indywidualne podejście do każdego uczestnika
 • rajska wyspa, pełna inspiracji do fotografowania
 • przyjazna, niepowtarzalna atmosfera
 • zobacz relację z jednej z poprzednich edycji 
 • zobacz kilka zdjęć uczestników jednej z poprzednich edycji warsztatów
https://www.youtube.com/watch?v=JKCAKaXux64

Czego się dowiesz na warsztatach

Jeśli wiesz, że potrafisz uchwycić ciekawy kadr, ale masz kłopot z wyborem najlepszych zdjęć, z przygotowaniem krótkiej fascynującej prezentacji – ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz inspiracji, pomocy w rozwoju w zakresie ciekawych kadrów – również i nad tym popracujemy. Michał Mrozek podzieli się swoim doświadczeniem, aby po każdym wyjeździe, każdym wydarzeniu potrafić szybko wybrać najlepsze zdjęcia i przygotować piękny pokaz. Podszkolisz się zarówno w fotografowaniu, jak i wyborze zdjęć i przygotowaniu prezentacji.

Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi Lightrooma, umiejętność importowania, podstawowej obróbki zdjęć. Wymagany własny notebook.

Zakres tematyczny (szczegóły zależne od poziomu grupy)

 • Codzienne fotografowanie i omawianie zdjęć – temat, punkt ciężkości itp. zależny od wyboru każdego uczestnika
 • Mój szybki sposób wyboru najlepszych zdjęć, czyli jak nie spędzać w podróży godzin przed ekranem
 • Dlaczego kocham kolekcje – tworzenie kolekcji zdjęć do finałowej prezentacji
 • Jak robić proste prezentacje w Lightroomie i innych dostępnych programach, skupiając się przede wszystkim na dobrej zawartości  i wykorzystując techniczne możliwości programów płatnych i darmowych
 • I wiele innych tematów, zależnie od tempa pracy grupy, Waszych pytań i potrzeb
Warsztaty przeznaczone są dla osób kochających fotografię i wspólne przygody

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

Warsztat przeznaczony jest dla pasjonatów fotografii, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności fotograficzne. Podczas spotkań dzielimy się swoją wiedzą, otwarcie dyskutujemy, doceniamy postępy. Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

- jesteś osobą otwartą na ludzi, optymistycznie patrzysz na świat, lubisz siebie i innych
- lubisz to, co robisz i Twoim motorem do działania jest stały rozwój
- chcesz się podszkolić, otworzyć kilka „klapek” i dowiedzieć, jak się dalej rozwijać
- chcesz być razem z nami w najpiękniejszych miejscach i uczyć się fotografii
- lubisz dobre jedzenie i długie rozmowy z ciekawymi ludźmi o życiu i fotografii ;)
- inspirują Cię piękne miejsca i chcesz poznać ludzi, którzy w nich mieszkają
- chcesz, aby Twoje najlepsze zdjęcia zostały opublikowane na PokochajFotografie.pl
- i najważniejsze – kochasz fotografować.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani. Konieczny jest własny notebook oraz dostęp do Lightrooma. UWAGA: Niezbędna jest znajomość podstaw obsługi Lightroom (osobom, które chcą nadrobić podstawy, proponuję ten kurs online: https://akademia.pokochajfotografie.pl/produkt/podstawy-lightrooma/)

Wymagania paszportowe i zdrowotne

Do wjazdu do Republiki Zielonego Przylądka wymagany jest ważny paszport. Osoby podróżujące powinny zarejestrować się na specjalnej platformie: www.ease.gov.cv najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem podróży. Wymagana jest opłata ok. 31 €.

W przypadku osób zaszczepionych na COVID lub ozdrowieńców, nie jest wymagany test PCR. Pozostałe osoby muszą wykonać test. Po przylocie przeprowadzany jest pomiar temperatury ciała. Jeśli temperatura jest wyższa niż 37,5ºC prowadzone są dodatkowe badania oraz test na COVID-19. Na wyniki testu oczekuje się w centrum izolacyjnym.
Nie ma obowiązkowych szczepień, jednak od turystów podróżujących z krajów, w których występuje żółta gorączka wymagany jest wpis do międzynarodowej książeczki zdrowia potwierdzający szczepienie przeciw żółtej febrze. Zalecane jest szczepienie przeciw żółtaczce typu A i B.
Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/senegal/republika-zielonego-przyladka-idp

Nawet jeśli bardzo, bardzo chcesz, pamiętaj, że ta przygoda nie jest dla wszystkich. Mamy nadzieję, że Cię to nie urazi, ale jeśli poniższe punkty odnoszą się do Ciebie, to prosimy, nie zapisuj się…

A dla kogo nie jest

- nie zapisuj się, jeśli jesteś malkontentem, maruderem lub życiowym pesymistą, naprawdę jest bardzo dużo innych warsztatów, na których przyjmą Cię z otwartymi rękami
- nie zapisuj się na nasze warsztaty, jeśli ‘zawsze’ robisz wszystko lepiej i nie przyjmujesz konstruktywnej krytyki od innych - na wydarzeniach organizowanych przez PokochajFotografie.pl słuchamy się nawzajem i wyciągamy wnioski - lubimy się uczyć ;)
- nie zapisuj się, jeśli wszystko musisz mieć zaplanowane od a do z, podane pod nos, jeśli musisz być prowadzony za rączkę i zaopiekowany jak przedszkolak - minimum samodzielności i wyobraźni wymagane...
- nie zapisuj się, jeśli nie znasz podstaw obsługi Lighrooma - nie skorzystasz na tych warsztatach, a nie będzie czasu, żeby uczyć się od zera.

Warsztaty prowadzi

Michał Mrozek

(rocznik 1977). Pomysłodawca i redaktor naczelny PokochajFotografie.pl największego fotograficznego magazynu wydawanego drogą elektroniczną w Polsce. Fotograf dokumentujący i portretujący życie, ciekawi go człowiek i jego codzienność. Od wielu lat uczy i promuje fotografię, organizując projekty i warsztaty fotograficzne na całym świecie z najwybitniejszymi fotografami.

Specjalizuje się w Lightroomie, jest autorem wielu szkoleń i kursów dotyczących postprodukcji fotograficznej. Stworzył i opracował autorski system worflow, który pozwala zautomatyzować proces wywołania zdjęć. Z zamiłowania grafik, uwielbia dobry design i ładne literki. Jest autorem pierwszej w Polsce książki dotyczącej futbolu amerykańskiego "More than a sport".

Jeśli robisz to, co kochasz, możesz wszystko i nic nie może Cię powstrzymać. www.michalmrozek.pl

Na Cabo Verde bliżej plaży się nie da

Gdzie będziemy mieszkać

Fotografowie potrzebują kilku rzeczy: wygodnego łóżka, tarasu z pięknym widokiem, przestronnego miejsca spotkań i oczywiście wielkiej kuchni - bo to właśnie tam są zawsze najdłuższe i najciekawsze rozmowy o fotografii. To wszystko zapewni nam cudowny dom przy samej plaży. Przez okna obserwować będziemy mogli łodzie nadpływające z ... naszym świeżym obiadem, a także surferów, którzy już od świtu ujarzmiają fale. Przestronne apartamenty z 3-4 sypialniami, living roomem i kuchnią zapewnią nam komfort, a jednocześnie miłe towarzystwo. Małe sklepiki, restauracje, kawiarnie - w odległości kilkudziesięciu kroków. Pokoje 1-osobowe (lub dwójki w przypadku osób podróżujących razem), 1 łazienka na 1-2 osoby. Lepszej miejscówki na Sal nie znajdziesz!

Warsztaty z Michałem Mrozkiem, który ma bardzo dużą wiedzę i praktyczne, własne doświadczania z codziennej pracy w Lightroom'ie przekonały mnie, że warto się odważyć i potraktować LR na poważnie, jako podstawowe narzędzie do archiwizacji i obróbki zdjęć. Nie będę wspominał o miłej, zrelaksowanej atmosferze, bo to już czytałem w recenzjach innych uczestników i mogę to tylko z wielką przyjemnością potwierdzić. Poznanie samego Michała, osoby wyjątkowo sympatycznej i inspirującej jest dla mnie wartością nie mniej cenną niż wiedza, którą nam przekazał.

Piotr Mroziński

Kurs bede z cala pewnoscia polecal wszystkim znajomym, ktorzy maja cos wspolnego z fotografia. Powodow jest kilka: 1) Bardzo dobrze przemyslana struktura kursu 2) Duza ilosc przekazywanej wiedzy 3) Duzy nacisk na praktyke, a nie teorie (choc tej tez nie brakowalo) 4) Liczne przyklady wziete z zycia 5) Twoja osoba, jako prowadzacego: zyczliwy,kompetentny ,wesoly, ze zdrowym dystansem do siebie (co wazne, bo wielu wykladowcow cierpi na przypadlosc zwana megalomania) 6) swietny sposob prowadzenia zajec: cierpliwosc, chec odpowiadania nawet na najtrudniejsze/najglupsze pytani Dzieki kursowi dowiedzialem sie jednak, jak duzo mozliwosci oferuje mi ten program i jak latwo mozna usprawnic sobie proces obrobki i zarzadzania zdjeciami. Innymi slowy, po kursie otworzyla sie przede mna zupelnie nowa przestrzen, jezeli chodzi o podejscie do postproduction w fotografii.

Jedrzej Marzecki

Było cudownie. Już to mówiłam sto razy. Jesteście fantastycznymi, ciepłymi ludźmi, a to dzisiaj rzadkość. Jednocześnie uważam, że organizacyjnie wszystko było sprawnie, czas maksymalnie wykorzystany, a równocześnie pozostawiliście pewien margines bezpieczeństwa dla osób starszych, czy chwilowo gorzej się czujących - to bardzo ważne (i ponownie świadczy o empatii). Absolutnie nie będę nikomu polecać warsztatów, bo jeszcze mi zajmą miejsce! :)

Anna Hartman-Ksycińska

To co zastaliśmy na miejscu przeszło nasze oczekiwania! Mega pozytywnie zakręcone towarzystwo, perfekcyjnie położona willa ze wszelkimi wygodami, cudowne pejzaże na wyciągniecie ręki a całość spięta w organizacyjną perełkę rękoma Lili i Michała. Już tęsknimy za zdjęciowymi wieczorami przy kominku, wczesnymi pobudkami (ok, za tym trochę mniej ;)), sesjami, śniadaniami i kawą w którymkolwiek z maleńkich miasteczek i przemiłym towarzystwem... Szczerze rekomendujemy Pokochajfotografie.pl, jeśli tylko będziemy mieć możliwość wyjazdów z Wami - na pewno skorzystamy! Dziękujemy!

Anita i Andrzej Pilewscy

Po wczorajszym naszło mnie, że gdyby choć połowa moich nauczycieli w szkołach używała Twojej metodyki, byłbym dziś kimś innym pewnie :))) Twoich zajęć uświadomiła mi, że jest szansa na ogarnięcie tego żywiołu. Wprawdzie gigantyczna praca mnie czeka, ale pierwszy krok za mną. Obym podołał, bo lekko nie jest, rześkość młodzieńczej percepcji niestety już dawno zwietrzała i z trudem nadążam. A zdjęcia z prawie 10 lat muszę pilnie uporządkować i przekazać potomnym. Brzmi to pompatycznie, ale tak akurat jest. Co dzięki Twoim świetnym zajęciom staje się wreszcie realnym zadaniem.

Piotr Kulisiewicz

Tak jak już wiesz, bardzo podobało mi się na warsztatach. Jesteś niezwykle cierpliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem, a to odpowiednia cecha dla osób, które przekazują wiedzę:) Pewno miałeś już dojść, w kółko tych samych pytań, ale nie dałeś tego po sobie poznać. Moje oczekiwania, jak najbardziej, zostały spełnione, ponieważ byłam zupełnym laikiem, a teraz mogę wystarczająco swobodnie się w nim poruszać więc..... zostaje już tylko praktyka. Udzieliłeś mi odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości z którymi przyszłam. Bardzo podobało mi się, że pokazałeś nam też jak ty pracujesz i obrabiasz zdjęcia.

Karolina Trzaska

Więc przede wszystkim była miła swobodna atmosfera, która powodowała że człowiek chce się uczyć i bez skrępowania zadaje pytania na które ty zawsze potrafiłeś udzielić jasnej i klarownej odpowiedzi. Ja dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem się dowiedzieć, ba a nawet więcej. Tak się złożyło że od warsztatów ma za sobą obróbkę zdjęć z jednego dużego koncertu i jednego pleneru ślubnego (trochę tego było), starałem się wykorzystać to co nam pokazałeś w Lightroomie ale też to co powiedziałeś o twoim podejściu do obróbki. I muszę przyznać że działałem znacznie sprawniej, ale wiem że z czasem będę robił to jeszcze bardziej intuicyjnie i z lepszym rezultatem. I staram się efektywnie wykorzystywać to czego się nauczyłem.

Mariusz Jakubowski

Żeby się streścić to powiem, że był wyczeso-wypierd! czyli w mojej skali od 1 do 10 to 10! Super było to, że mieliśmy dużo czasu na zdjęcia, dzięki temu miejsce można było poznać, spokojnie się rozejrzeć i wybrać co się będzie fotografowało. Miejsca były wybierane bardzo fajnie, bo miały dużo potencjału. Polecam, bo warsztaty z Wami, w takiej super atmosferze, gdziekolwiek by nie były będą na pewno wielką przygodą :)

Irena Walania

Cieszę się, że wziąłem udział w warsztatach. Myślę, że każdy oczekiwał po tych warsztatach czegoś innego i każdy w różnym stopniu znalazł tam coś dla siebie. Ja, jako osoba używająca Lightrooma już od jakiegoś czasu, oczekiwałem uporządkowania mojej wiedzy nt. możliwości tej potężnej aplikacji, oraz zoptymalizowania całego procesu obróbki cyfrowej fotografii, no i oczywiście poznania rozmaitych praktycznych trików ułatwiających pracę. We wszystkich tych aspektach dostałem więcej niż oczekiwałem więc satysfakcję i zadowolenie z warsztatów mam całkiem spore. Na pewno poleciłbym takie warsztaty każdemu, kto zdecydował się na pracę z Lightroomem. Teoria wsparta solidną praktyką to podstawowa siła tych warsztatów.

Arek Luszczyk

Warsztaty z Michałem Mrozkiem, który ma bardzo dużą wiedzę i praktyczne, własne doświadczania z codziennej pracy w Lightroom'ie przekonały mnie, że warto się odważyć i potraktować LR na poważnie, jako podstawowe narzędzie do archiwizacji i obróbki zdjęć. Nie będę wspominał o miłej, zrelaksowanej atmosferze, bo to już czytałem w recenzjach innych uczestników i mogę to tylko z wielką przyjemnością potwierdzić. Poznanie samego Michała, osoby wyjątkowo sympatycznej i inspirującej jest dla mnie wartością nie mniej cenną niż wiedza, którą nam przekazał.

Piotr Mroziński

Kurs bede z cala pewnoscia polecal wszystkim znajomym, ktorzy maja cos wspolnego z fotografia. Powodow jest kilka: 1) Bardzo dobrze przemyslana struktura kursu 2) Duza ilosc przekazywanej wiedzy 3) Duzy nacisk na praktyke, a nie teorie (choc tej tez nie brakowalo) 4) Liczne przyklady wziete z zycia 5) Twoja osoba, jako prowadzacego: zyczliwy,kompetentny ,wesoly, ze zdrowym dystansem do siebie (co wazne, bo wielu wykladowcow cierpi na przypadlosc zwana megalomania) 6) swietny sposob prowadzenia zajec: cierpliwosc, chec odpowiadania nawet na najtrudniejsze/najglupsze pytani Dzieki kursowi dowiedzialem sie jednak, jak duzo mozliwosci oferuje mi ten program i jak latwo mozna usprawnic sobie proces obrobki i zarzadzania zdjeciami. Innymi slowy, po kursie otworzyla sie przede mna zupelnie nowa przestrzen, jezeli chodzi o podejscie do postproduction w fotografii.

Jedrzej Marzecki

Było cudownie. Już to mówiłam sto razy. Jesteście fantastycznymi, ciepłymi ludźmi, a to dzisiaj rzadkość. Jednocześnie uważam, że organizacyjnie wszystko było sprawnie, czas maksymalnie wykorzystany, a równocześnie pozostawiliście pewien margines bezpieczeństwa dla osób starszych, czy chwilowo gorzej się czujących - to bardzo ważne (i ponownie świadczy o empatii). Absolutnie nie będę nikomu polecać warsztatów, bo jeszcze mi zajmą miejsce! :)

Anna Hartman-Ksycińska

To co zastaliśmy na miejscu przeszło nasze oczekiwania! Mega pozytywnie zakręcone towarzystwo, perfekcyjnie położona willa ze wszelkimi wygodami, cudowne pejzaże na wyciągniecie ręki a całość spięta w organizacyjną perełkę rękoma Lili i Michała. Już tęsknimy za zdjęciowymi wieczorami przy kominku, wczesnymi pobudkami (ok, za tym trochę mniej ;)), sesjami, śniadaniami i kawą w którymkolwiek z maleńkich miasteczek i przemiłym towarzystwem... Szczerze rekomendujemy Pokochajfotografie.pl, jeśli tylko będziemy mieć możliwość wyjazdów z Wami - na pewno skorzystamy! Dziękujemy!

Anita i Andrzej Pilewscy

Po wczorajszym naszło mnie, że gdyby choć połowa moich nauczycieli w szkołach używała Twojej metodyki, byłbym dziś kimś innym pewnie :))) Twoich zajęć uświadomiła mi, że jest szansa na ogarnięcie tego żywiołu. Wprawdzie gigantyczna praca mnie czeka, ale pierwszy krok za mną. Obym podołał, bo lekko nie jest, rześkość młodzieńczej percepcji niestety już dawno zwietrzała i z trudem nadążam. A zdjęcia z prawie 10 lat muszę pilnie uporządkować i przekazać potomnym. Brzmi to pompatycznie, ale tak akurat jest. Co dzięki Twoim świetnym zajęciom staje się wreszcie realnym zadaniem.

Piotr Kulisiewicz

Tak jak już wiesz, bardzo podobało mi się na warsztatach. Jesteś niezwykle cierpliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem, a to odpowiednia cecha dla osób, które przekazują wiedzę:) Pewno miałeś już dojść, w kółko tych samych pytań, ale nie dałeś tego po sobie poznać. Moje oczekiwania, jak najbardziej, zostały spełnione, ponieważ byłam zupełnym laikiem, a teraz mogę wystarczająco swobodnie się w nim poruszać więc..... zostaje już tylko praktyka. Udzieliłeś mi odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości z którymi przyszłam. Bardzo podobało mi się, że pokazałeś nam też jak ty pracujesz i obrabiasz zdjęcia.

Karolina Trzaska

Więc przede wszystkim była miła swobodna atmosfera, która powodowała że człowiek chce się uczyć i bez skrępowania zadaje pytania na które ty zawsze potrafiłeś udzielić jasnej i klarownej odpowiedzi. Ja dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem się dowiedzieć, ba a nawet więcej. Tak się złożyło że od warsztatów ma za sobą obróbkę zdjęć z jednego dużego koncertu i jednego pleneru ślubnego (trochę tego było), starałem się wykorzystać to co nam pokazałeś w Lightroomie ale też to co powiedziałeś o twoim podejściu do obróbki. I muszę przyznać że działałem znacznie sprawniej, ale wiem że z czasem będę robił to jeszcze bardziej intuicyjnie i z lepszym rezultatem. I staram się efektywnie wykorzystywać to czego się nauczyłem.

Mariusz Jakubowski

Żeby się streścić to powiem, że był wyczeso-wypierd! czyli w mojej skali od 1 do 10 to 10! Super było to, że mieliśmy dużo czasu na zdjęcia, dzięki temu miejsce można było poznać, spokojnie się rozejrzeć i wybrać co się będzie fotografowało. Miejsca były wybierane bardzo fajnie, bo miały dużo potencjału. Polecam, bo warsztaty z Wami, w takiej super atmosferze, gdziekolwiek by nie były będą na pewno wielką przygodą :)

Irena Walania

Cieszę się, że wziąłem udział w warsztatach. Myślę, że każdy oczekiwał po tych warsztatach czegoś innego i każdy w różnym stopniu znalazł tam coś dla siebie. Ja, jako osoba używająca Lightrooma już od jakiegoś czasu, oczekiwałem uporządkowania mojej wiedzy nt. możliwości tej potężnej aplikacji, oraz zoptymalizowania całego procesu obróbki cyfrowej fotografii, no i oczywiście poznania rozmaitych praktycznych trików ułatwiających pracę. We wszystkich tych aspektach dostałem więcej niż oczekiwałem więc satysfakcję i zadowolenie z warsztatów mam całkiem spore. Na pewno poleciłbym takie warsztaty każdemu, kto zdecydował się na pracę z Lightroomem. Teoria wsparta solidną praktyką to podstawowa siła tych warsztatów.

Arek Luszczyk

Cena promocyjna

1470 1250 €  

Możliwy jest udział osoby towarzyszącej z rabatem – zapytaj o szczegóły.

cena obejmuje
 • praktyczne zajęcia z Michałem Mrozkiem -w terenie i przy komputerach
 • opieka doświadczonych organizatorów przez cały czas wyprawy
 • 7 noclegów w wygodnym domu w sypialniach 1-osobowych (lub 2-os. w przyp. wspólnego wyjazdu)
 • ubezpieczenie turystyczne UNIQA
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP
cena nie obejmuje
 • dolot na miejsce i z powrotem (podpowiemy, jakie połączenia najlepiej wybrać i gdzie kupić bilet – ok. 2600 zł)
 • opłata wjazdowa do Rep. Zielonego Przylądka ok. 30 €
 • koszty wyżywienia (w apartamentach do dyspozycji jest kuchnia)

Opcjonalne możliwe jest ubezpieczenie od rezygnacji z podróży (ok.5% wartości), z opcją rozszerzenia o choroby przewlekłe podróżnego lub członków rodziny (10% wartości)

Warunki ubezpieczenia w trakcie podróży
Regulamin
Standardowy formularz informacyjny

Zapisz się już teraz

BRAK MIEJSC – Zapisy na listę rezerwową

  Imię Nazwisko

  Podaj swój e-mail

  Podaj numer telefonu