Skip to main content

Napisz do nas! Jeśli masz dla nas jakieś wyzwanie, projekt, pomysł, a może chcesz po prostu wpaść na herbatę – odezwij się! Wyślij nam wiadomość poprzez poniższy formularz, napisz, zadzwoń lub wyślij gołębia pocztowego. Obiecujemy, że przeczytamy wszystkie wiadomości, ale nie możemy obiecać odpowiedzi na każdą z nich.

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twoja wiadomość


  Administratorem Państwa danych osobowych jest e-production sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 12, 44-100 Gliwice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: redakcja@pokochajfotografie.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności

  Adres redakcji:

  PokochajFotografie.pl
  44-100 Gliwice
  Zwycięstwa 12
  redakcja@pokochajfotografie.pl


  Pokaż swoje zdjęcia w magazynie

  Wyślij zgłoszenie i przekonaj nas, że to właśnie Twoje zdjęcia powinniśmy opublikować w kolejnym wydaniu magazynu, powodzenia!