Wyślij zgłoszenie i przekonaj nas, że to właśnie Twoje zdjęcia powinniśmy opublikować w kolejnym wydaniu magazynu, powodzenia!

Łatwość wykonania niezliczonej ilości fotografii w erze cyfrowej sprawia, że produkowane są one niemal masowo. Część dorobku profesjonalistów i amatorów można odnaleźć w internecie. Jak wśród tych milionów zdjęć znaleźć te najciekawsze? Pamiętaj, że każdego dnia otrzymujemy sporo zgłoszeń – odpowiadamy tylko na wybrane, niekoniecznie od razu. Być może sprawimy Ci niespodziankę za kilka czy kilkanaście tygodni?

Aby wysłać zgłoszenie, musisz wypełnić wszystkie pola formularza.

    Twoje Imię i Nazwisko

    Twój e-mail

    Adres do Twoich zdjęć (możesz podać więcej linków)

    Przedstaw krótko, kim jesteś, czym się zajmujesz na co dzień?


    Administratorem Państwa danych osobowych jest e-production sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 12, 44-100 Gliwice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: redakcja@pokochajfotografie.pl. Więcej na ten temat w polityce prywatności