Skip to main content

Zapraszamy już na V Uliczną Bitwę Fotograficzną, która odbędzie się 25 lipca na rynku w POZNANIU na żywo, pod gołym niebem, prowadzoną przez naszego Jurora – Marka Arcimowicza. Zwycięzcę Bitwy obsypiemy cennymi nagrodami. Jest to jedyna taka okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszamy!

Temat bitwy:

ENERGIA

Kiedy: 25 lipca 2010, niedziela, godzina 21.00 (dla uczestników: 20.00)

Gdzie: Poznań, Rynek, Pasaż Kultury

Juror i gość specjalny: Marek Arcimowicz www.arcimowicz.com

 

arcimowiczMarek Arcimowicz – z wykształcenia architekt (niepraktykujący), przede wszystkim zawodowy fotograf z kilkunastoletnim doświadczeniem i zapalony narciarz z licencją instruktora. Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą. Z aparatem fotograficznym przemierzył świat. Od 2000 r. współpracuje z polską edycją magazynu „National Geographic”, gdzie opublikował kilka reportaży. Jego prace i artykuły publikowano na łamach m.in.: “National Geographic Traveller”, „Podróże”, „Focus”, „GEO”, „CHIP – Photo-video-digital”, „Góry”, „Voyage”, „Newsweek”, „Wiedza i Życie”, „Gazeta Wyborcza”, „PokochajFotografie.pl”, „Foto-Pozytyw”. Jego prace były eksponowane na kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych, w tym na wystawie “Oczami Fotografów National Geographic”. Wielekrotny juror konkursow fotograficznych. Uczestnik XII i XIII Biennale Fotografii Górskiej (jest dwukrotnym laureatem I nagrody). Od roku 2005 członek światowej “stajni” fotografów LOWEPRO. Obecnie redaktor i główny fotograf Magazynu “GÓRY”.

 

Nagrody za zajęcie I miejsca:

 

Nagrody za zajęcie II miejsca:

 

Nagrody za zajęcie III miejsca:

 

Organizator zastrzega sobie możliwość interpretacji oraz dokonania zmian w zasadach bitew, pozostając jednocześnie w obowiązku ich ogłoszenia w ten sposób by o zmianach poinformowani zostali uczestnicy.