Na dnie plecaka – tym razem gościem Michała Mrozka będzie Adam Kokot, którego wielką pasją poza fotografią jest wspinaczka górska – co z tego wynika sami zobaczcie ;) Zapraszamy do rozmowy o fotografii, o sekretach, które Adam skrywa w swoim plecaku, posłuchajcie czego używa na co dzień i jak fotografuje.

 

ZAWARTOŚĆ PLECAKA

Aparaty:
Canon 5d mk II nie ma już w sprzedaży
Canon 5d mk III

Obiektywy:
Canon 35mm 1.4 L
Canon 16-35 2.8 L
Canon 70-200 2.8 L

Akcesoria:
lampa Phottix Mitros
lampa Canon 580 ex 2 nie ma już w sprzedaży, aktualny model to:
lampa Canon Speedlite 600EX-RT
Photix Odin Wyzwalacz TTL C + odbiornik zestaw
Karta pamięci Sandisk CF 64GB Extreme PRO
Filtr polaryzacyjny np.: Hoya Cir-Pol HD

7 komentarzy

 • Jerzy Igielski pisze:

  Doskonały materiał. Bohater odcinka jak i jego zdjęcia są fascynujący. Lubię takie klimaty i może to zadecydowało, ze uznałem ten wywiad za najlepszy i oby następne były równie interesujące. Wielkie gratulacje Adamowi oraz autorowi programu! Jurekusa.

 • TabTom pisze:

  Gdzie można obejrzeć te zdjęcia ??

 • TabTom pisze:

  Ok – już wiem, do oglądałem do końca ;-)

 • Jan pisze:

  Wielki szacunek dla PANA (nie przypadkowo wielkimi literami) Adama.

 • Artur Piękoś pisze:

  A ja mam takie pytanie do Pana Adama, w jakich porach dnia najczęściej wykonuje fotografie wspinaczkowe? Wiadomo złote godziny dla fotografii są najlepsze, ale jak to wygląda od strony wspinaczki? Czy wspinacze również wolą wspinać się wcześnie rano albo wieczorami?

 • retros pisze:

  Ciekawy wywiad, spodziewałem się że mnie raczej mało zainteresuje bo w fotografii szukam czegoś więcej niż obrazków efektownych, kolorowych, tu gość programu szuka czy raczej zauważa coś więcej niż tylko fotografia wspinaczkowa, poza nią też obserwuje co dookoła niego się dzieje, sporo dobrych, prostych pomysłów na ciekawe zdjęcia.

Leave a Reply