Zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka Okiem Mistrza – to będzie niezwykłe spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim i fotografią. Autorką prezentowanych zdjęć jest Justyna Andrzejewska, której zdjęcia opublikowaliśmy w 12 numerze magazynu PokochajFotografie.pl

Zgłoś swoje Portfolio do programu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

7 komentarzy

 • Wojt3k Pe pisze:

  Pan Tomasz opowiada o zdjęciach z takim przejęciem i ciekawością, że nie sposób oderwać się od jego wywodów. Seria tych filmików nie przez przypadek tak się nazywa. Mistrzostwo :)

 • Mirosław Jabłoński Zakopan pisze:

  Witam z ciekawođci slucham Pana i z takim przejciem chcialbym jaks fotke przeslac lecz nie mam takiej koperty aby Panu co ciekawego przeslac prosilbym o taka koperte w jaki sposob moglbym otrzymac -cos mi klawiatura nawala za co przepraszam czekam na wiesci w sprawie koperty

 • Tomasz pisze:

  Autorce zdjęć gratuluję odwagi.
  Mnie taka fotografia nie przekonuje.
  Nie potrafię patrzeć na śmierć poprzez obiektyw aparatu.
  Dla mnie fotografowanie to przedewszyskim spokój.

  Pozdrawiam.

 • Tomasz pisze:

  „przede wszystkim” oczywiście osobno

 • Barbara pisze:

  Dla mnie te fotografie obrazują ból i cierpienie – nie widzę w nich piękna. W konwencji przyjętej przez autorkę (czarno-biała) – jest to tylko forma. Nie widzę tu sprzeciwu. Taka fascynacja śmiercią przeraża mnie i zastanawiam się, czy dla dobrego ujęcia autorka sama nie potrąci zwierzaka na drodze. Ta rozmazana krew na asfalcie – …..

 • Denar pisze:

  Ja też nie widzę tu żadnego piękna. Można się tu doszukiwać jakiejś symboliki, ale na pewno nie piękna, zwłaszcza w wersji kolorowej.
  Może nas ten obraz na coś uczulać, ale właściwie na co?
  Tego typu wydarzeń komunikacyjnych nie unikniemy, nie ma takich możliwości technicznych.

Leave a Reply