Skip to main content

Cena detaliczna: 0 zł

By 04-04-200920 listopada, 2013Magazyn, News

zero1

 

 

 

 

Po ukazaniu się drugiego numeru magazynu zainteresowała się nim jeszcze większa niż za pierwszym razem liczba czytelników. Niektórzy postanowili opublikować link bezpośredni do magazynu. Niektórzy zrobili to bez większego zastanowienia uznając to za coś normalnego, ale są też tacy, dla których uszanowanie czyichś praw i zasad jest zdecydowanie bardzo trudne. Szczególnie jest to widoczne na różnych forach i blogach.

Magazyn jest i będzie bezpłatny. Aby go otrzymać, nie trzeba nic zapłacić, nie trzeba podawać szczegółowych danych – wystarczy e-mail. Dlaczego? Otóż dlatego, że jesteśmy ciekawi Waszych opinii, zapraszamy do współpracy, pytamy o to, co Wam się podoba a co nie. Chcemy być z Wami w kontakcie, przypomnieć o konkursie różnych akcjach związanych z PF, zapowiedzieć kolejny numer itp.

Na co dzień w wielu miejscach podajemy swoje adresy e-mail podpisując zgodę na przetwarzanie tych danych przez całe masy firm powiązanych. W przypadku PokochajFotografie.pl adresy nie są i nie będą nikomu udostępniane. I w każdej chwili można się wypisać z listy – jednym kliknięciem (w stopce maila). Chyba niewielka to cena za ponad 100 stronicowy magazyn? I przecież szanowania praw autorów w internecie powinniśmy uczyć się od siebie nawzajem.

Nie wykluczamy, że za jakiś czas magazyn będzie dostępny ot tak po prostu na stronie, nawet na wielu stronach. Jednak na razie, dopóki go rozwijamy, prosimy o podawanie linku do strony głównej – tu każdy da sobie już radę sam =)

Dla tych, którzy mimo wszystko nie chcą podać nam swojego adresu e-mailowego – zapraszam do archiwum, można tam ściągnąć numer pierwszy PokochajFotografie.pl, a już za niecałe trzy miesiące numer drugi ;)