Skip to main content

Ponad 1000 zgłoszonych galerii!

By 03-03-200920 listopada, 2013Magazyn, News

galerie_2

„Jesteśmy w trakcie przygotowania drugiego numeru PokochajFotografie.pl. Zgodnie z planem ukaże się w marcu i wszystko wskazuje na to, że zawartość będzie coraz ciekawsza.  Jesteśmy wdzięczni za otrzymane odpowiedzi na kilka naszych pytań, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Fantastyczny feedback, ciekawe propozycje i pomysły. Niektóre być może zostaną wdrożone już w najbliższym numerze.


Tym razem chcemy zaprezentować materiał polskich fotografików z serwisów społecznościowych, takich jak plfoto.com, digart.pl,  flickr.com, deviantart.com itd. Prawdziwych talentów nie brakuje. Przede wszystkim zgłaszajcie własne profile, ale oczywiście możecie zaproponować galerię kogoś, kto zrobił na Was duże wrażenie – jedyny warunkiem jest kategoria – Fotografia.  Czekamy na ciekawe zgłoszenia =) ”

Taką prośbę skierowaliśmy do Was na początku lutego, no i kolejny szok – ponad 1000 zgłoszonych galerii, na dodatek większość na dobrym poziomie. Przyznam, że przeszło to oczekiwania kogokolwiek w zespole redakcyjnym. No cóż, ilość zgłoszeń, które przez cały miesiąc do nas napływały spowodowała, że zdecydowaliśmy się praktycznie od razu powiększyć ilość prezentowanych prac do czterech osób.

Mamy niezły zgryz, bo zgłoszeń wystarczy na długo – dlatego od teraz wolno zgłaszać się tylko osobiście :) – taki mały podstęp, aby nam chociaż troszeczkę ułatwić zadanie =) Zgłaszać swoją galerie można za pomocą specjalnego formularza >