Skip to main content

Editor’s Choice – Lizbona 2018

By 20-07-201824 października, 2018Editors’ Choice

Editor’s Choice

Lizbona 2018 - wybrane fotografie

Editor’s Choice – w tym miejscu znajdziesz zdjęcia, które zrobiły największe wrażenie na naszym redaktorze naczelnym. Michał Mrozek wybiera te fotografie, które jego zdaniem najlepiej opowiadają o konkretnych miejscach, a także te, które po prostu najbardziej lubi. To wyróżnienie jest przyznawane tylko i wyłącznie osobom, które uczestniczyły w naszych warsztatach, fotoekspedycjach i plenerach. Zapraszamy!

Katarzyna Krajewska

Gabriela Kokoschka

W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości.

Peter Adams

Katarzyna Krajewska

Jestem żywa sceną, po której przechodzą różni aktorzy, grający w różnych sztukach.

Fernando Pessoa

Lili Haduch

Relacja

Zobacz jak było

To była piąta edycja warsztatów w Lizbonie. Za każdym razem inna, wyjątkowa, w nowym towarzystwie, z zupełnie innym spojrzeniem na te same okolice, wydarzenia, ludzi. Wciąż tak gościnna i zaskakująca. Ponownie odwiedziliśmy Lizbonę w czasie wielkiej fiesty. Były tańce, parady, sardynki; były długie rozmowy o fotografii, wspólne spacery i wieczory w ogrodzie. Zawsze wracamy tam z dużym sentymentem, a wyjeżdżamy z niejedną kartą pełną pięknych wspomnień. Polecamy nie tylko w czerwcu!

Zobacz więcej

Jeśli nie chcesz przegapić zapisów na kolejne warsztaty i fotoekspedycje, koniecznie zapisz się na nasz warsztatowy newsletter