Skip to main content

Editor’s Choice – Portugalia 2018

By 18-07-201824 października, 2018Editors’ Choice

Editor’s Choice

Portugalia 2018 - wybrane fotografie

Editor’s Choice – w tym miejscu znajdziesz zdjęcia, które zrobiły największe wrażenie na naszym redaktorze naczelnym. Michał Mrozek wybiera te fotografie, które jego zdaniem najlepiej opowiadają o konkretnych miejscach, a także te, które po prostu najbardziej lubi. To wyróżnienie jest przyznawane tylko i wyłącznie osobom, które uczestniczyły w naszych warsztatach, fotoekspedycjach i plenerach. Zapraszamy!

Ewa Kurdziel

Ania Hartman-Ksycińska

Patrz oczyma, fotografuj sercem.

David duChemin

Ania Hartman-Ksycińska

Bo jestem tak duży jak to co widzę, a nie taki, ile mam wzrostu.

Fernando Pessoa

Bogusław Wojcikiewicz

Relacja

Zobacz jak było

Naszą przygodę rozpoczęliśmy w przepięknym Porto, którego uliczki wciągają na długie spacery. Potem zamieszkaliśmy w „prawie-zamku” w dolinie Douro i przemierzaliśmy kręte drogi w poszukiwaniu najpiękniejszych miejsc. Stamtąd poniosło nas wprost na wycieczkę gondolą po kanałach w Aveiro. W Nazare policzyliśmy spódnice żon rybaków i podziwialiśmy najpiękniejsze widoki. Naszą fotograficzno-kulinarną przygodę skończyliśmy w Lizbonie. Gdzie było nam najlepiej? Wszędzie! :)

Zobacz więcej

Jeśli nie chcesz przegapić zapisów na kolejne warsztaty i fotoekspedycje, koniecznie zapisz się na nasz warsztatowy newsletter