was successfully added to your cart.

Koszyk

I Bitwa Fotograficzna, dziś o 21.00 na rynku w Gliwicach

By 14-07-2009 20 listopada, 2013 News, Wydarzenia

slaska_ubf1a

To już dziś o godzinie 21.00 na rynku w Gliwicach, pod czujnym okiem Tomasza Tomaszewskiego odbędzie się I Uliczna Bitwa Fotograficzna. Czekamy na Was, zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół.

Wszystkich uczestników, których zdjęcia zakwalifikowały się do Bitwy już poinformowaliśmy mailem, czekamy na Was na Rynku godzinę wcześniej o 20.00 w celu rejestracji i przyznania specjalnego numeru. Do zobaczenia!

Takiej potyczki historia jeszcze nie widziała. Setka fotografików stanie naprzeciwko siebie po zachodzie słońca na gliwickim rynku. Każdy będzie uzbrojony w jedno zdjęcie. Nieważne, jak i gdzie zrobione. Bez znaczenia czy autor ma dyplom technika fotografii, czy zajmuje się nią amatorsko. Ważne, żeby zdjęcie pasowało do tematu „Śląska potrzeba koloru” i było dobre. Nawet najlepsze, bo ze starcia wyjść zwycięsko mogą tylko trzy.

O rozstrzygnięciu bitwy nie zadecyduje ostrzał armatni, ale kanonada oklasków. Bo o wszystkim zadecydujemy my, widzowie. Głosując na jedno zdjęcie z pary, drugie odeślemy do kosza. I tak po kolei ze wszystkimi, aż zostanie najlepsze. To może być najkrótsza bitwa nowożytnej Europy – pół godziny i powinno być po sprawie.

źródło: Łukasz Kałębasiak – gazeta.pl