was successfully added to your cart.

Koszyk

INDIE – relacja z Fotoekspedycji edycja II

By 01-12-2011 20 listopada, 2013 News

II edycja Fotoekspedycji do Indii pod wodzą Marka Arcimowicza już za nami. Intensywna wyprawa w bardzo ciekawe miejsca zaowocowała ogromną liczbą pięknych fotografii. Wstawaliśmy o wschodzie słońca, wyczekiwaliśmy niezwykłych kadrów, poznaliśmy wielu przyjaznych Hindusów (niektórzy na dłużej zagościli w ich domach), a po zmroku dyskutowaliśmy o fotografii. Nie straszne nam były krowy, szczury, pędzące riksze czy motory ) Nasz wesoły autobus dotarł wszędzie tam, gdzie czekały na nas kolejne niezapomniane wrażenia!

Już dziś startuje III edycja fotoekspedycji, a już w najbliższym numerze PokochajFotografie.pl najciekawsze zdjęcia uczestników tegorocznych Fotoekspedycji do Indii. Możemy śmiało powiedzieć, że Rajasthan zostanie zdobyty, a w nowym roku kolejne fotoekspedycje tym razem w najwyższe góry świata, Nepal =)

Dziękujemy naszemu niezawodnemu partnerowi firmie Epson za projektor EB-1775W, dzięki któremu mogliśmy w wygodny sposób przeglądać zdjęcia. Dziękujemy firmie Freeway za GoPro, oraz firmie JustTech za kamery CONTOUR. Dziękujemy Marcinowi z GravityShop za wsparcie sprzętowe i zupę grzybową ;)

fot. Michał Mrozek