was successfully added to your cart.

Koszyk

Wygraj wstęp na warsztaty z Adobe Photoshop Lightroom!

By 05-02-2013 20 listopada, 2013 News


Gratulujemy zwycięzcom konkursu na infografikę o tematyce fotograficznej!

Oto lista laureatów:

 

1 miejsce zajmuje: Anna Golder

Nagrodą jest udział w 16 edycji warsztatów Lightroom, Work Flow – EXPERT oraz książka „Adobe Photoshop Lightroom” Martin Evening

 

 

 

2 miejsce zajmuje Dawid Galiński

Nagrodą jest książka „Adobe Photoshop Lightroom” Martin Evening

 

 

 

 

3 miejsce zajmuje: Andrzej Jarek

Nagrodą także jest książka „Adobe Photoshop Lightroom” Martin Evening

 

 

 

 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace

 

Konkurs: infografika na temat fotografii

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Helion.pl i magazyn PokochajFotografie.pl. Do wygrania jest jedno miejsce w 16 edycji warsztatów Lightroom, Work Flow – EXPERT (na których nie ma już wolnych miejsc – wygrana jest jedyną możliwością udziału) oraz trzy egzemplarze książki „Adobe Photoshop Lightroom” Martina Eveninga. Poza atrakcyjnymi nagrodami czeka Cię niewątpliwie wielka sława :) – najlepsze prace z przyjemnością pokażemy światu w magazynie PokochajFotografie.pl oraz na stronie Helion.pl. Naprawdę warto!

Zadanie konkursowe:

Przygotuj infografikę* związaną z tematem fotografii. Liczy się pomysł, ciekawa realizacja – doceniamy kreatywność. Najciekawsza i najoryginalniejsza praca wygrywa!

 

5 zasad, zamiast regulaminu:

1. możesz zgłosić maksymalnie 5 infografik*
2. musisz mieć prawa do wykorzystanych grafik, zdjęć i innych elementów znajdujących się na infografice
3. infografiki należy zgłaszać w formacie JPG lub PDF
4. inforgrafika powinna być przygotowana w języku polskim
5. wszelkie prawa autorskie i majątkowe należą do autora infografiki – organizatorzy nie roszczą sobie żadnych praw poza prawem do publikacji.

Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2013 r.

 

[box type=”info”] Warsztaty Lightroom, Work Flow – EXPERT, edycja 16

Termin: 16-17 lutego 2013 r. (sobota – niedziela)

Godziny: 10.00 do 20.00

Gdzie: Gliwice, studio PokochajFotografie.pl

Prowadzący: Michał Mrozek

Przejmij całkowitą kontrolę nad obrazem – skorzystaj z potężnych możliwości Adobe Photoshop Lightroom 4. Warsztat Lightroom, Work Flow przeznaczony jest dla tych, którzy chcą poznać krok po kroku szybki i skuteczny proces wywoływania RAW-ów, poszerzyć swoje umiejętności fotograficzne, a przede wszystkim poznać triki i zrozumieć zasady cyfrowej ciemni.

Jeśli wiesz, że potrafisz uchwycić ciekawy kadr, ale chcesz wyciągnąć z RAWa wszystkie możliwe informacje – ten warsztat jest dla Ciebie. Ta sama fotografia przed i po wywołaniu ma zupełnie inny odbiór. Przejmij kontrolę nad obrazem, dowiedz się, jak uzyskać pożądany efekt w procesie wywoływania zdjęć. Może Cię zadziwić, jak wiele informacji kryje się w twoich plikach RAW i co można z nich uzyskać. Dowiedz się także, jak je archiwizować, aby po kilku miesiącach nie utknąć w bałaganie na własnym dysku. Ten warsztat pozwoli Ci szeroko otworzyć oczy i sprawi, że Twoje zdjęcia sprawią Ci jeszcze więcej radości.

Warsztaty Lightroom, Work Flow – EXPERT to jedyny tego typu warsztat całkowicie skupiony na obróbce i wywoływaniu zdjęć tak, aby bez ograniczeń móc wyrazić swoją unikalną wizję. W czasie warsztatów gwarantujemy pyszny poczęstunek i napoje – nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.

[/box]

 

[box type=”info”]

Książka Adobe Photoshop Lightroom” Martina Eveninga

Adobe Photoshop Lightroom to narzędzie zaprojektowane od początku do końca z myślą o fotografii cyfrowej. Dlatego szczególny nacisk został tu położony na wygodne, zaawansowane mechanizmy do segregowania, sortowania i organizowania ogromnych zbiorów zdjęć. Jeżeli do tego dołożyć genialne możliwości ich obróbki, otrzymamy perfekcyjne narzędzie, które obowiązkowo musi się znaleźć w warsztacie każdego fotografa!

Dzięki kolejnemu wydaniu bestsellera znakomitego fotografa i eksperta cyfrowej obróbki obrazu, Martina Eveninga, poznasz wszystkie możliwości najnowszej wersji programu Adobe Lightroom. Zdobędziesz gruntowną wiedzę na temat pracy ze zdjęciami w formatach RAW i JPEG. Nauczysz się korzystać z dostępnych filtrów, szablonów oraz możliwości integracji z Photoshopem. Ponadto dowiesz się, jak korygować parametry zdjęć, wyciągać wnioski z metadanych oraz pracować ze zdjęciami czarno-białymi. Książka ta porusza wiele innych tematów związanych z Adobe Lightroom w wersji 4 i stanowi obowiązkową pozycję na Twojej półce. MUSISZ ją mieć!

Dzięki tej książce:

  • poznasz możliwości Adobe Lightroom w wersji 4
  • wykorzystasz potencjał programu w zakresie zarządzania zbiorem fotografii
  • zintegrujesz Lightroom z Photoshopem
  • przygotujesz galerię zdjęć w formacie HTML i Flash
[/box]