was successfully added to your cart.

Koszyk

KONKURS: Pokochaj Fotografię w Lanckoronie

By 23-10-2012 20 listopada, 2013 News

 Przed nami kolejny zjazd Pokochaj Fotografię, tym razem w opanowanej przez Anioły Lanckoronie. Miejsc już nie ma! Ponad 40 miejsc rozeszło się jak świeże bułeczki wśród przyjaciół Pokochaj Fotografię.

Ale mamy też okazję do świętowania: przekroczyliśmy już 15 tysięcy fanów na Facebooku – i z tej okazji specjalny konkurs! Dla zwycięzców – 5 miejsc w specjalnej cenie. (Pierwotnie chcieliśmy na konkurs przeznaczyć 15 miejsc, ale z ledwością udało się wytargać 5…)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – do jutra z uwagą przyjrzymy się wszystkim 130 zakwalifikowanym portfolio.

To aż 26 osób na jedno miejsce! – życzymy powodzenia!

ZASADY KONKURSU:

Podczas Zjazdu będziemy oglądać różne ciekawe prace uczestników. Zależy nam na świeżym spojrzeniu, poznaniu kogoś nowego ;) Zainspiruj nas swoimi zdjęciami! Dlatego nagrodą jest udział w Zjeździe w cenie klubowej (399 zł), wiąże się to z pokazem zdjęć przed wymagającą publicznością w Lanckoronie i możliwą publikacją w najnowszym wydaniu magazynu PokochajFotografie.pl

Będą także inne nagrody niespodzianki, które będzie można wygrać w czasie Zjazdu – wielkoformatowe wydruki, książki, koszulki PokochajFotografie.pl, a nawet weekend z rodziną w klimatycznym Hotelu Modrzewiówka! Jest o co walczyć, a wolnych miejsc tylko 5! – na zgłoszenia czekamy tylko do końca października!

KIEDY:

– wpisz już dziś złotymi literkami w kalendarz: 7-9 grudnia 2012

DLA KOGO:

– dla każdego kto Kocha Fotografię i chce spotkać podobnych sobie pasjonatów, pogadać o fotografii, pokazać swoje zdjęcia, obejrzeć zdjęcia innych i zdobyć trochę inspiracji i motywacji do własnych projektów…

A DLA KOGO NIE:

– dla maruderów, pesymistów i wiecznie krytykujących pyszałków ;)

GDZIE:

Lanckorona, piękny klimatyczny Hotel Modrzewiówka w całości tylko dla nas ;)

W CENĘ 670 zł wliczone są:
– 2 noclegi w pokojach 2 osobowych (jest też kilka 3 os. na życzenie)
– 2 śniadania i 2 obiadokolacje

 

PLAN NA WEEKEND:

Spotykamy się w Lanckoronie w piątek około 14:00, jedni dotrą może wcześniej, inni później, ale na kolacji o 17:30 będziemy już razem. Każdy fotograf – czy to amator, czy profesjonalista – przywozi swoje zdjęcia, które chce pokazać innym. Mniej więcej 20-30. Do późnej nocy posiedzimy oglądając, dyskutując, wspominając i planując kolejne fotograficzne wyzwania…

W sobotę po pysznym śniadaniu sprawdzimy, jak mają się Anioły. Z aparatem w ręku, pojedynczo lub w grupach, ruszymy do miasta na prawdziwy przedświąteczny jarmark i inne anielskie atrakcje. Ok. 18:00 po wspólnej obiadokolacji ponownie spotkamy się przed ekranem na fotograficznej uczcie. Rozstrzygniemy niejeden konkurs, rozdamy nagrody… W niedzielę przy śniadaniu zdecydujemy, kto na jarmark, kto na kawę, a kto szybko w drogę. Będzie bardzo intensywnie!

Brzmi ciekawie? Na pewno. Zwłaszcza dla tych, którzy poznali już innych pasjonatów fotografii, np. na fotoekspedycji, warsztatach czy plenerach. Spotkajmy się raz jeszcze.

Do zobaczenia!