Skip to main content

Konkurs urodzinowy – rozstrzygnięty

By 15-07-201120 listopada, 2013News

Pokochaj Fotografię – ten oto temat Konkursu na okładkę 10 numeru magazynu został zinterpretowany na tysiące sposobów. Tak ogromnej liczby zdjęć nikt się nie spodziewał. Pomysły niektórych fotografów zaskakiwały, innych – bawiły, jeszcze innych – po prostu wzruszały. Ale też udowodniły, że naprawdę kochacie fotografię.

Anonimowe jeszcze prace przeszły selekcję jury składającego się z redaktorów PokochajFotografie.pl pod przewodnictwem Michała Mrozka, z udziałem gościa specjalnego Marka Arcimowicza. Nadesłaliście nam 17 288 zdjęć, przeliczając na miejsce na naszym redakcyjnym dysku to ponad 27GB danych! Po długich obradach do II etapu przeszło aż 475 prac i tu dopiero rozpoczęła się walka…

Wybór był trudny, ale dotarliśmy do szczęśliwego finału. Grand Prix konkursu zdobyła Marta Ostrowska. To jej zdjęcie już we wrześniu opublikujemy na okładce dziesiątego jubileuszowego wydania, oprócz tego spotkamy się z nią podczas lipcowych warsztatów. Na jej ręce trafi również drukarka Epson Stylus Photo PX720WD, plecak Lowepro Fastpack 250 oraz Adobe Photoshop Lightroom 3.

Grand Prix. Fot. Marta Ostrowska

 

Wyróżnienie specjalne, czyli tablet Wacom Intuos 4S i zestaw książek
Wydawnictwa Galaktyka, Michał Mrozek przyznał Pawłowi Klareckiemu

Fot. Paweł Klarecki

Mamy też pakiet nagród pocieszenia, torby i książki dla wyróżnionych prac.

Fot. Krystian Krystkowiak

Fot. Krzysztof Kaliczak

Fot. Justyna Fijalska

Fot. Grzegorz Błachuta

Fot. Piotr Pardus

Fot. Grzegorz Chełkowski

Fot. Arkadiusz Wojciechowski

Fot. Adam Sowa

Wszystkie nagrodzone fotografie opublikujemy w jubileuszowym numerze Magazynu!

 

Nagrody za Grand Prix w konkursie:

konkurs-okladak10-nagrody0Okładka 10 jubileuszowego numeru PokochajFotografie.pl
Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na okładce 10 numeru PokochajFotografie.pl, ale to dopiero początek. Przygotowaliśmy szereg rewelacyjnych nagród: Leica ufunduje zwycięzcy udział w niezwykłych warsztatach, które organizujemy w lipcu z Kentem Kobersteenem & Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach. Poza tym zwycięzca konkursu otrzyma Adobe Lightroom 3, Plecak Lowepro Fastpack 250, urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX720WD.

Wszystko po to aby miły smak zwycięstwa pozostał na długo… :)

pasek

konkurs-okladak10-nagrody6-l3Udział w warsztatach z Kentem Kobersteenem & Tomaszem Tomaszewskim

Jak być może już wiecie, Leica wspiera wyróżniających fotografów. Dlatego zdobywca Grand Prix naszego Konkursu weźmie udział w wyjątkowych warsztatach z Kentem Kobersteenem oraz Tomaszem Tomaszewskim.

Wielkie osobowości, ogromne doświadczenie i jeszcze większa pasja – to wszystko ma wpływ na każdego fotografa, który ma okazję się z nimi spotkać. Mimo iż zapisy na warsztaty już zamknięte, jedno miejsce być może czeka właśnie na Ciebie. Konkurs trwa, pierwsze prace już napływają. Pokochaj Fotografię z Leicą

leica-camera.pl

 

pasek

konkurs-okladak10-nagrody2Adobe Photoshop Lightroom 3
Oprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom 3 pozwala wyeksponować najlepsze cechy obrazów niezależnie od tego, czy chcesz dopracować pojedyncze fotografie, wyszukać dziesięć zdjęć, przetworzyć setki grafik lub zarządzać tysiącami obrazów. Twórz zadziwiające obrazy, które zachwycą odbiorców. Eksperymentuj do woli, korzystając z najnowocześniejszych i bezpiecznych narzędzi do edycji, w tym także ze światowej klasy funkcji redukcji szumów. W łatwy sposób zarządzaj cała kolekcją obrazów.

www.adobe.com

pasek

konkurs-okladak10-nagrody1Lowepro Fastpack 250
Wygodny plecak, którego nie poczujesz nosząc go nawet cały dzień! Fastpack™ 250 to plecak który ochroni twoją lustrzankę oraz 15 calowy notebook z szerokim ekranem. Dzięki przestrzeni którą daje Fastpack™ 250 spokojnie zapakujesz sporo swoich rzeczy potrzebnych podczas długich wędrówek z aparatem. Specjalnie zaprojektowana komora główna daje bardzo szybki dostęp do aparatu i wyposażenia nawet, wtedy kiedy jesteś w biegu. Komora główna ma regulowane przegrody aby dostosować je do posiadanego sprzętu.

www.lowepro.com.pl

 

pasek

konkurs-okladak10-nagrody4Epson Stylus Photo PX720WD
To zgrabne i stylowe, praktyczne urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, które w codziennej pracy wykorzystują najwyższej jakości wydruki fotograficzne. Urządzenie drukuje zdjęcia przewyższające jakością odbitki z zakładu fotograficznego, a ponadto oferuje skanowanie, kopiowanie i druk dwustronny. Bezprzewodowa łączność Wi-Fi oraz Ethernet pozwalają swobodnie korzystać 
z oferowanych przez urządzenie funkcji, a do tego pozbyć się nieestetycznych kabli.

www.epson.pl

 

 

Wyróżnienie specjalne przyznane przez redaktora naczelnego PokochajFotografie.pl:

konkurs-okladak10-nagrody3Wacom Intuos 4 S
Wacom Intuos4 to system profesjonalnych tabletów piórkowych najwyższej jakości przeznaczonych dla fotografów cyfrowych, projektantów i artystów. Nowa generacja tabletów Intuos powstała w oparciu o opinie członków profesjonalnej społeczności Wacoma i charakteryzuje się przede wszystkim jakością pracy pióra. Dzięki rozpoznawaniu 2048 stopni nacisku pozwala ono na uchwycenie najmniejszych niuansów ruchu ręki. Nowe wzornictwo tabletów Intuos4 zapewnia lepszą ergonomię pracy i nowoczesny wygląd. Zwiększenie wydajności pracy umożliwiają programowalne klawisze.

www.wacom.eu

pasek

konkurs-okladak10-nagrody5aZestaw dziesięciu książek
Wydawnictwo Galaktyka ufundowało zestaw dziesięciu książek o fotografii: Fotografuj sercem; Tu i Teraz; Inspiracje fotograficzne; Poezja obrazu; W kadrze; Fotografia produktowa; Szukając zdjęcia, Okiem Strobisty, Pracując nad kadrem i Czekając na światło.

www.galaktyka.com.pl

pasek

Dodatkowo autorów najciekawszych prac nagrodzimy:

  • Firmową torbą Adobe lub torbą Lowepro Impulse 130
  • Książką Wydawnictwa Galaktyka „Fotografuj sercem”

 

w_pf_konkurs10