was successfully added to your cart.

Koszyk

Kurs online Pokochaj Lightrooma

By 27-10-2018 30 października, 2018 News

Już za kilka dni ruszamy z nowym, kompleksowym, dostępnym online 5-dniowym kursem Lightrooma. To propozycja dla tych, którzy w jesienne wieczory chcieliby popracować nad swoim workflow, a nie mogą dotrzeć do nas na warsztaty stacjonarne czy wyjazdowe. To ekspresowa winda z ogromną dawką wiedzy o wywoływaniu zdjęć i nie tylko.

Ten kurs to podsumowanie 10 lat doświadczeń w nauczaniu Lightrooma, ale i wieloletniej pracy własnej jako fotograf, aby się o tym przekonać, wystarczy, że  zerkniesz jaki przygotowaliśmy program. Znajdziesz tam odpowiedź na setki palących pytań, które padały podczas ponad trzydziestu edycji warsztatów Lightroom Workflow, które prowadził Michał Mrozek oraz niezliczonych wypraw fotograficznych. To właśnie te najważniejsze pytania, te, które powodują największą zmianę, tworzą ten kurs.

Zdobądź praktyczną wiedzę, ucz się z nami, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisując się teraz na listę masz pewność, że dostaniesz zaproszenie w pierwszej kolejności i będzie dla Ciebie miejsce. Do zobaczenia!

Zapisz się na kurs Pokochaj Lightrooma