Skip to main content

Mamy już roczek!

By 24-12-200914 czerwca, 2011Magazyn, News

W grudniu magazyn PokochajFotografie.pl świętuje pierwszy rok istnienia. Wiele ciepłych słów, konstruktywnych wniosków i ciekawych opinii od Was trafiło już do nas. Dzisiaj chcemy poprosić Was o podzielenie się swoją opinią i odpowiedź na pytanie: Dlaczego prenumerujesz PokochajFotografie.pl
Z okazji pierwszych urodzin przygotowaliśmy także cenne prezenty, które otrzymają autorzy 10 najciekawszych komentarzy. Kalendarze ścienne z niesamowitymi fotografiami Marka Arcimowicza, wraz z jego autografem, trafią już wkrótce do 10 Czytelników magazynu. Na Wasze komentarze czekamy tylko do 4 stycznia!

kalendarz_am_2010

107 komentarzy

 • Przemek pisze:

  bo kocham fotografię.

 • PokochajFotografię prenumeruję z bardzo prostego – kocham fotografię, a publikowane na łamach tego magazynu materiały jeszcze bardziej mnie w tej miłości utwierdzają.

  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pierwszego roku. Mam nadzieję, że jakość publikowanych materiałów zawsze będzie na tak wysokim poziomie, i że magazyn ten nie skończy jak większość innych darmowych magazynów.

 • Cezary pisze:

  Dlatego, że dzięki Wam „zatrzymujemy czas oraz malujemy światłem ulotne, ale jakże piękne chwile naszego życia.

 • grzybecki pisze:

  bo prenumeruje wszystkie magazyny fotograficzne :)

 • Patryk pisze:

  No złapaliście mnie i już…puścić nie zamierzacie…zaś samemu mnie puścić się nie wypada:) Gratuluję i czekam na następny issue:) Pozdrawiam

 • Michał pisze:

  kocham fotografię jak my wszyscy, dlatego gdy zobaczyłem pokochajfotografie.pl bez zastanowienia pierwsze co zrobiłem to zaprenumerowałem magazyn Pokochaj Fotografię.
  pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich!

 • Łukasz pisze:

  PokochajFotografie.pl to wydawałoby jeden z kilku polskich magazynów internetowych o fotografii, ale najbliższy czytelnikom – tutaj są uwzględniane nasze uwagi, tutaj organizowane są atelier i fotograficzne konkursy, tutaj możemy opublikować swoje autoportety. Można się poczuć współtwórcą, a nie tylko obserwatorem. Czyli tak naprawdę z niczego innego jak z próżności, bo to bardzo przyjemne uczucie ;)

 • Paweł pisze:

  Prenumeruję PokochajFotografię, pomimo tego że fotografię Kocham już od wielu, wielu lat… Kocham również kształcić się i doskonalić w tym co robię, dlatego też czytam oraz często wracam do tematów poruszanych w PokochajFotografię! :)

 • Sylwek pisze:

  Bo kocham fotografię ! :)

 • Łukasz pisze:

  Zasoby magazynu PokochajFotografię są kwintesencją wiedzy i doświadczeń na temat fotografii współczesnej. Zawiera wiele składników pomocnych przy wyznaczaniu własnych celów w mojej pasji jaką jest fotografia.

 • Paweł pisze:

  Wiem że dzieki magazynowi „PokochajFotografie” moge zobaczyć miejsca i rzeczy których mógłbym nigdy nie zobaczyć i poczuć się jakbym tam był. Poprostu, przyjemne z pożytecznym.

 • Rafał pisze:

  Bo jesteście wyjątkowi wśród wszystkich pism i portali o fotografii, jako jedyni traktujecie nie o sprzęcie a o fotografii właśnie.

 • Sławek pisze:

  Bo myślę, że moglibyście popaść w depresję tworząc tak fajne pismo, a nie mając prenumeratora ;)

 • Zorah74 pisze:

  Hola! Hi! Czolem !
  Prenumeruje fotografie z powodu Chlipa, ktory to jest bardzo kreatywnym czlekiem bo skonczyl 5-tke a ja ja tez skonczylam, ale wiele lat wczesniej przed nim, prenumeruje pokochaj.fotografie bo to sztuka przez Duze A , spojrzenie, glebia, szalenstwo, bajka, spontan, biale-i czarne i kolorowe, i jest w moim stylu bo ja tez dziergam fotografie, pomalu , gdziekolwiek jestem nas wiecie- obecnie pozdrawiam z Ameryki Lacinskiej wiec nie omieszkam pozdrowic wszystkich moi braci i los Indios

  Hola la gente buena,

  A mi me gusta pokochajfotografie porque es un gran arte, la vida profunda, la vida diferente, la vida de todo el mundo en una camera obscura , en el camino para mejorar mi vida, para olvidar todo que es malo y abrir mi puertas para todo que es mejor

  yo navige la pagina de web porque es diferente de todo y de quien- es unica

  Saludos para Nativad
  Noche Buena de Antigua 24/12/2009 12:43

  zena/zorah74

 • Mikołaj pisze:

  Z fotografią wiąże swoją przyszłość. Kocham ją i prenumeruje tą gazetę aby o fotografii wiedzieć jak najwięcej.

 • Aleksander pisze:

  Niestety, muszę powtórzyć za Rafałem, ale ma rację, ja innej odpowiedzi nie mam.
  Jesteście naprawdę inni niż dotychczas odwiedzane przeze mnie strony. Inni – nie znaczy jednak lepsi czy najlepsi (wybaczcie szczerość) lecz oryginalni. Odwiedzam wiele interesujacych stron i galerii, chyba nawet częściej.
  Jesteście inni, w sensie – intrygujacy i inspirujący – dajecie jakiś głębszy podkład pod fotografię. Przeciez fotogtrafia to coś dużo wiecej niż robienie zdjęć. Pokazujecie przeżywanie fotografowania, za co po roku należy się wam podziekowanie. Nowe edycje wychodzą trochę rzadko, ale może to i dobrze – czekanie nie jest takie złe.

  Pozdrawiam Redaktorów i zyczę Im kolejnych -leci,
  Aleksander

 • Paweł pisze:

  Fotografia to wszystkie emocje będące w nas i otoczeniu. Uwieczniane zostają namacalnym wspomnieniem danej chwili.
  „PokochajFotografię” uczy nas postrzegania świata przez obiektyw aparatu, a nie aparatu okiem fotografa i jego zasobów finansowych.

 • Łukasz pisze:

  Uwielbiam robić zdjęcia, a tym bardziej oglądać czyjeś :) Prenumeruję PokochajFotografię, gdyż jest to jedna z nielicznych fotograficznych gazet dostępnych zupełnie za darmo w internecie, a zawierająca wiele ciekawych informacji na temat fotografii. Jest to dla mnie źródło kolejnych bardzo interesujących zdjęć dzięki którym zmienia się moje patrzenie na otaczający świat.

 • JACEK M pisze:

  prenumeruję pokochaj fotografię – bo jest to jedyny sensowny polski magazyn o fotografii (różnej)

 • Filip pisze:

  Dlaczego? Dzięki temu magazynowi nauczyłem się postrzegać inaczej fotografię- nie tylko jako zapis pikseli lub kropli tuszu lecz to co z nich płynie. Ich duszę. Spowodowało to, że dzięki temu zacząłem się bardziej zastanawiać nad swoimi zdjęciami i tym co chce za ich pomocą przekazać. Urzekł mnie również sposób pisania. Nie ma typowo technicznych pierdół. W dodatku świetne i naturalne zdjęcia, zapierające czasem dech w piersiach.
  Z niecierpliwością czekam na kolejny numer, i liczę, że będzie tak samo dobry BA! nawet lepszy niż poprzednie. :)

 • Gosia pisze:

  Bo robienie zdjęć i czytanie o fotografii jest dla mnie odskocznią od codzienności i zatrzymaniem się na chwilę.

 • Lukasz pisze:

  ponieważ pokochaj fotografię jest najpotężniejszym źródłem inspiracji jakie udało mi się znaleźć w tak obszernym medium jakim jest internet… pokochaj fotografie to rownież obszerne wywiady z wielkimi autorytetami fotografi

 • nidacoma pisze:

  bo dla mnie 'fotografia’ to nie tylko okienko wizjera czy tez wyswietlacz – czasem trzeba poszerzyc horyzonty :)

 • Piotr pisze:

  Czerpię wenę i podglądam pomysły innych, chłonę informacje!

 • Michał pisze:

  Jestem zwykłym amatorem a czytanie pisma które trafia nawet do prostego żółtodzioba jest czymś przyjemnym niczym zjedzenie wyśmienitego ptysia :]

 • agata pisze:

  …bo mi się nudzi xD
  hmm myślę, że fajnie jest przy gorącej kawie pooglądać świetne, oryginalne zdjęcia , które na pewno mają jakiś wpływ na spojrzenie każdego z nas. Fajnie jest w zimny, ponury dzień oglądać coś co wywołuje wielgachny uśmiech na twarzy :)

 • PixA pisze:

  Bo w każdym numerze można znaleźć coś ciekawego i odkrywczego, interesujace portrety fotografów i ich inspirujące prace.Prenumeruję, bo całkowicie za darmo można się rozwijać i dokształcać :)

  Rodzinnych świąt, hucznego sylwestra oraz satysfakcji przy tworzeniu kolejnych numerów życzę ja, a sobie zwycięstwa :)

 • kepuls pisze:

  Jest to najbardziej inspirujący magazyn. Podoba mi się też logo :)

 • Olek pisze:

  To proste ! Ze względu na treść ! Tam jest fotografia i do tego ładnie opisana, prawdziwe postacie wszystko z przekazem. Zero onanizmu sprzętowego co też jest ważne bo nie ważne czym ale jak !.

  Pozdrawiam i wesołych świąt :)

 • Justyna pisze:

  Zaczęło się zwyczajnie. Zaczynając od zwykłej cyfrówki, a następnie wspaniały prezent nowy kompakt, prosty, ale niezawodny. To był sposób na życie. Chciałam wiedzieć więcej o fotografii, wszelkiego rodzaju gazety o fotografii przyznam szczerze, że swoją ceną potrafią zniechęcić. Aż tu proszę, trafiłam tutaj, z początku byłam ciekawa w jaki sposób będzie to opisywane. Przyznam, że to było miłe zaskoczenie. Wszystkiego można dowiedzieć się z perspektywy fotografa, który ma jakiekolwiek pojęcia o tym wszystkim, próbuje przekazać innym własne doświadczenie, byśmy nie popełniali podstawowych błędów tylko dążyli do perfekcji. Jest coś, co wyróżnia te artykuły od innych, nie sugerują one tego, aby zrobić ciekawe, dobre, poruszające czy inne zdjęcie musimy posiadać aparat najwyższej marki, tylko mieć ogólne pojęcie na temat własnego sprzętu i jego możliwości. Kolejnym istotnym faktem są konkursy, które dają możliwość pokazania naszych prac innym, także zapalonym fotografom, możemy porównać własne zdjęcie, a nie tylko podziwiać te zrobione przez profesjonalistów. Bo przecież każdy z nas może być profesjonalistą.

 • Łukasz Musiał pisze:

  Dlaczego? Bo właśnie tutaj, w tej społeczności i dzięki temu portalowi miłość do fotografii jest realizowana w najbardziej kompetentny sposób. Realistycznie, obiektywnie i zarazem profesjonalnie. Przede wszystkim podtrzymujecie treść, a nie formę.

 • Mirek pisze:

  Jak miałem 3 latka dostałem na Mikołaja Druha. Pamiętam tę chwilę do dzisiaj. Mam tego Druha już 50 lat. Robiłem różnymi aparatami, a ten jakoś trwa przy mnie niezmiennie. Mam nadzieję, że podobną historię będę mógł napisać o pokochajfotografię. :) Pismo, które czytam z ciekawością i niecierpliwie czekam na kolejne wydania.

 • Ola pisze:

  Prenumeruję, ponieważ „Pokochaj fotografie” dostarcza emocje. Prawdziwe.
  Wzrusza zdjęciem i słowem.
  Kształci, uwrażliwia i otwiera na to co nowe.

 • Jędrek pisze:

  Rzetelne artykuły,świetne wywiady, znakomite fotografie oraz możliwość wpływania na rozwój magazynu to dlatego właśnie czytam ten magazyn.

 • Dominika pisze:

  Bo dzięki temu magazynowi pokochałam fotografię i z każdym nowym numerem zachwycam się nią jeszcze bardziej jednocześnie wiele się ucząc.

 • Michał pisze:

  Bo dopiero dzisiaj odkryłem, że mam prenumeratę.

 • Piotr pisze:

  ..bo po prostu kocham fotografię, więc co innego mógłbym prenumerować jak nie Was? nie szło mi malowanie, nie szło wycinanie i w drewnie dłubanie ale (troszkę) wychodzi fotografowanie.. dzięki Wam drobna pasja przerodziła się w nałóg a aparat stał się przedłużeniem ręki (a może oka?)

 • 3katerina pisze:

  Chciałabym, aby zatrzymywanie momentu w kadrze było dla mnie czystą przyjemnością. Wciąż się uczę i potrzebuję dużo inspiracji i rad od ludzi podzielających moje zainteresowania, którzy tak jak ja kiedyś uczyli się wszystkiego od podstaw, a nie od zadufanych w sobie bufonów, którzy nie zniżają się do poziomu amatora.

 • Tomasz pisze:

  Ponieważ dzięki wam odkrywam ją w jeszcze inny, bardziej wyjątkowy sposób !!

 • Sławek pisze:

  Bo jest za bezcenne! Oczywiście poza faktem że nie ma ceny:), jest dla mnie o tyle bezncenne, ponieważ jest to mój pierwszy magazyn o fotografii. Jako ciekawostkę podam, że pojawił się właśnie w momencie zakupu mojej pierwszej lustrzanki:) Miły zbieg okoliczności:)

  Pozdrawiam całą ekipę pokochajfotografie.pl:)

 • Przemysław pisze:

  Jestem Wielkim Pasjonatem Fotografii.
  Dzięki Wam rozwijam swoją pasję i uczę się fachu. Jesteście Moją Wielką Inspiracją. To przez organizowane przez Was spotkania jak np: pierwsze w Polsce „Wielkie Bitwy Fotograficzne” poznałem ludzi z którymi mogą tą pasję dzielić.
  W Magazynie „Pokochaj Fotografie” znajduję to czego nawet po przeszukaniu „całego” internetu znaleźć nie można.. Rewelacyjne, inspirujące artykuły, które dają do myślenia i powodują, że tym bardziej bez Was nie mogę żyć.
  Dzięki, za to że jesteście.
  P.

 • Paulina pisze:

  Prenumerata pozwala mi cieśzyć się Fotografią razem z innymi którzy rozkochali się w niej na dobre. Moja przygoda z Fotografią trwa już kilka lat i były momenty w których myślałam sobie :”nie to nie dla mnie gdzie ty sie pchasz z tym swoim starym gratem” aż do momentu gdy znalazłam się na tej stronie. Ta prenumerata jest jak motor który napedza do działania i pcha w coraz to nowe pomysły. Jest napełniona optymizmem który zaraża wszystkich którzy się w nią zagłębią. Szczególnie dla mnie jest ucieczką od szarej codzienności. Sprawia że Fotografią staje się czymś wyjątkowym , magicznym :) dziękuje wam za tworzenie jej i życze dużo sił i energii – by Wam jej nigdy nie zabrakło w Nowym Roku!

 • Krzysztof pisze:

  Po prostu dobrze mi się czyta :D , a no i zdjęcia też ciekawe niekiedy .

 • Andzia pisze:

  Dlaczego? Bo jest to magazyn o fotografii! Nie o sprzęcie, o cenach, o technicznych nowinkach.
  Dlaczego? Bo jest inspirujący, w codziennym szarym biegu skłania do wyhamowania i sięgnięcia po aparat i pstryknięcia choć kilku fot, a także włącza inny punkt widzenia, dostrzegania niuansów, szczegółów, magii chwili.
  Dlaczego? Bo rodzi się z pasji i rodzi pasję.
  Dlaczego jeszcze? Bo jako z pasji rodzony jest darmowy, co mile wyróżnia go na tle innych pism o fotografii.

 • Magda pisze:

  Prenumeruje dlatego,żeby w jeszcze lepszy sposób ukazać te najważniejsze chwile.

  Docenić to co potrafią inni i uczyć się od najlepszych, którzy chcą się dzilić swoją wiedzą.

  Aby patrzeć na fotografie i wspomnieniami przeżyć wszystko jeszcze raz (tak,żeby łezka zakręciła się oku, spłynęła po policzku), mieć czas na chwile refleksji.

  …każdy z nas wie j patrząć na fotografie i ile ona jest warta i co z sobą niesie …

  Pozdrawiam :)

 • Marek pisze:

  Bo, dawno temu pokochałem fotografie.
  Bo, fotografia pozwala zapomnieć o szarej codzienności.
  Bo, fotografia potrafi przypomnieć, że są miejsca, gdzie szara rzeczywistość jest czasem czarna.
  Bo, fotografia to możliwość zobaczenia miejsc i ludzi w sposób, w jaki widział je autor.
  Bo, nie muszę pamiętać, że mam kupić moje ulubione pismo.
  Życzę kolejnych rocznic.
  Tak trzymaj, ;-)

 • Alex pisze:

  Gratuluje pomyslu , pasji i wytrwalosci
  Pamietam aki telewizyjny program ZATRZYMANE W KADRZE
  Dzis sam probuje zatrzymac czas .Taki krotki odcinek czasu gdzie wszyscy maja otwarte oczy .
  A z wami , razniej
  Pozdrawiam

 • Michał pisze:

  ……bo uwielbiam fotografie ….. bo uwielbiam Gliwice……. a że wszystko co z Gliwic jest najlepsze to prenumeruję PokochajFotografie.pl ;)

 • Wojtek pisze:

  To co piękne trzeba zatrzymać w kadrze, Wy potraficie to robić…i oby tak dalej.

 • Natalia pisze:

  Prenumeruję „Pokochaj Fotografie” ponieważ mnie inspirują

 • Dawid K. pisze:

  Hmm nie bede tutaj wymyslal Bog wie czego. Prosto z mostu napisze.

  Prenumeruje bo dzieki temu – staje sie lepszy . Pomaga to przyswoic wiedze fotograficzna jaka trudno zdobyc.. kiedy kazdy udaje ze jest najlepszy i komentuje zdjecia , patrzac na bledy ktorych nie ma.

  Tutaj rozwijam swoja pasje ktora zajmuje sie praktycznie rok od kiedy powstalo pokochaj fotografie…

  Nie bede wiecej spamowal ;) bo po co !
  POZDRAWIAM !!!… oby tak dalej ;)

 • Marcin pisze:

  Prenumeruję, gdyż są tutaj bardzo ciekawe artykuły i fotografie, szkoda tylko, że tylko raz na kwartał ukazuje się Wasz magazyn, nigdy nie mogę się doczekać następnego ;)

 • eli pisze:

  Prenumeruje gdyż wiedziałem że wreszcie będzie do wygrania jakiś fajny kalendarz :P. A tak serio to lubię oglądać ciekawe zdjęcie, które potrafią zainspirować i motywować do dalszej pracy nad swoimi fotografiami :)
  Oczywiście gratuluje 1 rocznicy magazynu i mam nadzieje że będzie jeszcze nie jedna.
  Pozdrawiam i mam nadzieje, że kiedyś uda mi się zasilić magazyn swoimi zdjęciami, lecz póki co muszę jeszcze się podszkolić : )

 • d. pisze:

  ze względy na zbiór rewelacyjnych zdjęć, które w jednym miejscu są zebrane, tj. w cyklicznym magazynie

 • Michał Karol pisze:

  Prenumeruję Pokochaj Fotografie od samego początku, dlatego że w przeciwieństwie do natłoku kolorowych gazet z ,,foto” w tytule Wy naprawdę piszecie o Fotografii, a nie o dyrdymałach czy zabawkach. Artykuły są poważne, co nie znaczy, że trudne. Wywiady prawdziwe, a całość okraszona dużą ilością niezmiernie ciekawych, dobrych i inspirujących zdjęć. Pokochaj Fotografie to idealna rzecz na długie przerwy na uczelni, czy też nudne wykłady. Cztery ( i daj Boże więcej !) numery do których chce się wracać raz po raz. Ponadto idealnie wpasowuje się w mój monitor zamieniając komputer w prawdziwą galerię. Dzięki Wam znów chcę fotografować.

 • jerzys pisze:

  Dlaczego ? Ponieważ nawet” zwykłe” zdjęcie stac się może w odpowiednich warunkach dziełem sztuki ;)

 • Kot pisze:

  Podobno tak to jest, że książki mówią bardziej o autorze niż przedmiocie opisywanym. Z fotografiami jest podobnie.
  Więc dla fotografii, dla ich autorów, dla pomysłów.
  Po łyk inspiracji, odrobinę fantazji i by za tym wszystkim, znaleźć jakoś czas by zacząć coś nowego.
  I z najprostszego, bo kocham fotografię. I kocham gdy ktoś potrafi zawrzeć w nich coś więcej niż obraz.
  Gratuluję roku i czekam na następny numer! I oczywiście by atelier zawitało do Bielska.

 • Arek pisze:

  bo tak! :-)
  tak zwyczajnie, bez powodu…
  …w przeciwnym razie długo należałoby wymieniać (…)
  P.S.
  Gratulacje z okazji 1-go roczku.
  Oby szło tak dalej albo jeszcze lepiej lepiej :-)

 • Maciej pisze:

  Prenumeruję PF bo inspiruje, bo jest profesjonalny, bo JEST!

 • Martyna pisze:

  dlaczego prenumeruję? to tak samo jakby zapytać czemu fotografuję:) każdy numer niesie ze sobą wspaniałe zdjęcia, wspaniałe artykuły i jest czymś więcej niż każdy inny magazyn. Łączy on pasję wielu osób, pozwala rozwijać zainteresowania, poznać historię znanych i mniej znanych fotografików . każde zdjęcie w magazynie ma swoją historię. historię jakiejś osoby, miejsca. mnie historie takie bardzo interesują i sama je spisuję na karcie swojego aparatu. fotografia jest dla mnie czymś magicznym, i wiem,że bez niej życie nie byloby takie kolorowe. fotografia pozwala uchwycić ulotny moment. pozwala odtworzyć coś co było kiedyś i zapisać coś co właśnie trwa. tak samo jak magazyn.

 • Grzegorz pisze:

  Żeby tak, żeby potrzebować.

 • Krzysztof Walkow pisze:

  … mhmm… dlaczego? Sam nie wiem… ale nie chcę przestać!

 • Bartek pisze:

  Pierwszy numer zobaczyłem,
  Zachwycenia nie ukryłem.
  Jako kwartalnik wydawany,
  Więc ciekawością nękany
  Poczekać przyjdzie mi do wydania kolejnego
  Z nadzieją na coś równie wspaniałego
  Prenumerata oczywiście rozpoczęta,
  Sam przyjdzie do mnie,
  nie muszę pamiętać.

 • Piotr pisze:

  Prenumeruję..
  ..bo kiedy stygnie zapał do intymnego spotkania z ulubionym body nikt nie potrafi tak inspirująco zachęcić do czułej współpracy człowieka ze sprzętem..
  ..i znów można kokieteryjnie szeptać do samego siebie.. z okiem przytulonym do wizjera.. policzkiem muskającym niby-przypadkiem tylną ściankę.. palcami na nowo tańczącymi na korpusie wyuczone figury..
  ..i z tym wskrzeszonym blaskiem spojrzenia..
  Słowem – WRACASZ.

 • Tomek pisze:

  Prenumeruję Pokochaj fotografię, ponieważ jest. Podobnie jak z górami: chodzę, ponieważ są. Myślę, że kombinowanie cokolwiek ponadto jest zupełnie nie na miejscu. Powietrze jest – oddycham.

 • Seweryn pisze:

  Magazyn pogłębia i tak juz przepastna miłość do fotografii jednocześnie otwierajac kolejne poklady ispiracji do realizowania sie. Dziękuję mu za to … pozdrawiam

 • Wojtek pisze:

  Prenumeruję, gdyż magazyn pozwala znaleźć to co ukryte, poznać to co niepoznane, zrozumieć to co niezrozumiałe, odkryć to co niesamowite. Oczywiście wszystko dotyczy fotografii ;-)

 • Dota pisze:

  NIe tylko prenumeruje ale rowniez ogladam i rozmawiam o zdjeciach ze znajomymi.
  Ciesze sie z tego, ze moge ogladac dobre zdjecia. Ogromna radosc sprawia mi to, ze wiele dobrego dzieje sie w Gliwicach, na Slasku…. Przez wiele lat musialam tlumaczyc znajomym gdzie sa Gliwice, jak wygladaja a teraz opowiadam o cudownych zdjeciach o alternatywnych bitwach…. coraz wiecej sie dzieje…
  Ciesze sie na kolejne „magazyny” i marzy mi sie papierowe wydanie, dlatego, ze zdjecia na papierze wygladaja lepiej niz na monitorze – w tej kwestii pozostane tradycjonaliska….
  Poniewaz na codzien pracuje z fotografami, uwazam ze jestem w stanie docenic „dobre” zdjecia a tego w pokochajfotografie nie brajuje.
  Pozdrawiam
  Dota Szymborska

 • Bartek pisze:

  … bo z pośród znanych mi pism to jest najbardziej o fotografii.

 • tomek pisze:

  Czytam bo widzę prawdziwą pasję i energię przy tworzeniu pisma. Lubię czytać o podejściu Tych, którzy zajmują się fotograią na poważnie, ich osobistym sposobie na fotografie. Ale przede wszystkim lubię czytać, bo chcesz aby ludzie wyszli z „szuflady”, zaczęli pokazywać to, co często oglądają tylko sami razem z rodziną.
  Dzięki Tobie po raz pierwszy – podszedłem do obcego człowieka na ulicy i zrobiłem zdjęcie !!. Wiem, wielu z Was ma to za sobą ale dla mnie to dużo. Czytam bo chcę zrobić kolejny krok na przód, nawet jeżeli wielu z Was jest już dużo dalej. Czytając wiem ile jeszcze drogi przede mną

 • Piotrek pisze:

  Bo dobrej inspiracji nigdy nie jest za wiele : ]

 • Sebastian pisze:

  uwiedziony obrazem…

 • erwin pisze:

  zaprenumerowałem bo chcę dostać ten piękny kalendarz
  i jeśli będzie trzymał obecny poziom będę czytał kolejne numery nawet bez kalendarza ;)

 • Daniel pisze:

  „Pokochaj Fotografię” od dawna czytuję,
  robić dobre zdjęcia też często próbuję,
  PF to świetna gazeta,
  nie kosztuje nawet zeta,
  informacji jest tam mnóstwo,
  teraz klepie moje lustro,
  dobre zdjęcia podpatruję,
  zrobić lepsze popróbuję,
  może kiedyś przyjdzie czas,
  abym znalazł się wśród was.

 • przemo pisze:

  Prenumeruje, ponieważ jest to magazyn o fotografii, jakich nie ma w świecie papierowych wydawnictw. Jest to magazyn o fotografii, a nie reklamówka sieci sklepów z elektroniką. Tylko tyle i aż tyle. Dla mnie, w każdym razie, aż tyle.

 • kasia pisze:

  prenumeruje „Pokochaj Fotografię” ponieważ jest to dla mnie możliwość dowiedzenia się czegoś nowego, ciekawego, inspirującego. jednak przede wszystkim taki mail, przychodzący na moją skrzynkę, z linkiem do nowego numeru, przypomina mi o mojej pasji jaką jest fotografia, a o której często zapominam z powodu wielu obowiązków i nauki. taki mail pokazuje mi, że trzeba się zatrzymać, popatrzeć na świat w inny sposób niż na codzień – jest przecież tyle pięknych rzeczy, widoków, sytuacji, które można uwiecznić.

 • Pat pisze:

  Bo jest jak dobry seks – pobudza, inspiruje, rozluźnia, zwiększa poziom endorfiny w organizmie; zatracasz się w nim, jak już doświadczasz to czujesz ogromną przyjemność, jak kończysz satysfakcję i przyjemną błogość; po fakcie – jeszcze długo wracasz do niego myślami; kusi też czasem, żeby dzielić się wrażeniami z innymi. I każdorazowo nie możesz się doczekać kolejnego „numeru” :)

 • Waldek pisze:

  Bo śnieg na Waszych zdjęciach nie zawsze jest biały!
  A węgiel nie zawsze jest czarny!

  A swoją drogą Redakcja będzie miała ciężki orzech do zgryzienia z tymi komentarzami. ;-)

  Ja napiszę wprost… BO BARDZO CHCIAŁBYM DOSTAĆ TEN KALENDARZ! I z góry dziękuję!

  Szczęśliwego Nowego 2010 Roku dla Redakcji i Prenumeratorów!

 • Iwona pisze:

  Uwielbiam roczne dzieciaczki, są słodkie i miłe i mądre-no i „Pokochaj Fotografię” jest super, hiper i świetnie się go poczytuje…jest jak to niemowlę, które rośnie na czołowego przodownika magazynów fotograficznych-nie można za dużo słodzić,żeby nie przesłodzić, więc gratuluję pierwszego roczku po zrobieniu kroczku i oby następny roczek niósł za sobą wiekszy kroczek i tak krok po kroku do kolejnego roku ;) a teraz bez ściemy kalendarz na ścianę chcemy -oczywiście bardzo proszę Ja- Wasza stała czytelniczka ;)

 • Adam pisze:

  Prenumeruję PokochajFotografie.pl, ponieważ piszecie o fotografowaniu, czym inspirujecie czytelnika. Pomaga to w szukaniu nowych ścieżek i świeżym spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość. Z nieciepliwością oczekuję kolejnego numeru jak randki z dziewczyną :-) Nie prześcigacie się w opisywaniu kolejnych cud urządzeń i milionach pikseli w nowych lustrzankach. Oby tak dalej.

 • michal pisze:

  Dlaczego? Bo „Pokochałem Fotografię”! Gdy pojawia się nowy numer PF krew w moich żyłach płynie szybciej. A gdy zamykam ostatnią stronę magazynu już nie mogę się doczekać następnego numeru. Najlepsze życzenia urodzinowe i Noworoczne. A poza tym 5 stycznia mam urodziny (mogę udokumentować) i Kalendarz Marka byłby miłym prezentem. Pozdrawiam całą ekipę PF :-)

 • Dominika pisze:

  Bo CHCĘ pokochać fotografię.

 • Tomasz pisze:

  Prenumeruję, bo wydawca odważył się stworzyć coś, co pokazuje czym naprawdę jest fotografia i co jest w niej najbardziej istotne, pozostawiając wszelkie wojny systemowe i rozważania sprzętowe innym. Również dlatego, że ten magazyn reprezentuje naprawdę wysoki poziom.

 • Krystian pisze:

  Bo kocham żyć.
  Bo kocham tworzyć coś każdego dnia a fotografia jest moim tworzywem.

  Pozdrawiam,
  K.

 • kuba pisze:

  bo czytać to jedno. a prenumerować to PokochajFotografie

 • Mariusz pisze:

  fotografując – zatrzymuję czas, uwieczniam chwilę, która już nigdy się nie powtórzy. „pokochaj fotografię” przeradza pasję w misterium.

 • Ar't pisze:

  Czemu prenumeruje ?
  Poszukuje „natchnienia”, podglądam warsztat innych.
  Uczę się czegoś, często, nowego.
  od co :)

 • sharnik pisze:

  Bo w pierwszym numerze był wywiad z Markiem Arcimowiczem ;)

 • Krzysiek pisze:

  Dopiero zaczynam jakże piękna przygodę z fotografią. Jestem samoukiem więc czerpię wiedzę z literatury jaka wpadnie mi w ręce. Magazyn Pokochaj Fotografię jako JEDYNY, z pośród wielu dostępnych na rynku, otworzył mi oczy, pokazał w jakim kierunku mam się rozwijać. Wywiady ze znanymi fotografami i ich historie dodają mi energii i motywacji do ciągłego rozwoju. Z niecierpliwością czekam na kolejny numer!

 • Robert pisze:

  Prenumeruję i czytam bo… pozwala mi to utrzymać się w przekonaniu że kiedyś ZNÓW będę fotografował w ten sposób że będzie mi to przynosiło satysfakcję, zarówno fotografowanie jak i oglądanie moich obrazów, a jak na razie, z powodu braku sam nie wiem czego, „pokochaj…pl” wstrzymuje mnie od wystawienia mojego sprzętu na aukcji. Wierzę że kiedyś znów… pokocham fotografię.

 • Olek pisze:

  Prenumeruję bo oprócz ciekawych tekstów, wywiadów i innego pisania można zobaczyć jak inni widzą świat i jak go fotografują.
  Prenumeruję także dlatego, że nie jest tylko plikiem PDF, ale czymś, za czym kryją się wydarzenia fotograficzne organizowane przez jego autorów, wydarzenia w których może uczestniczyć każdy, co też miałem okazję uczynić.

 • Magda pisze:

  „Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą aparat i dlaczego robię zdjęcia. Wówczas odpowiadam, a dlaczego Ty jesz?”
  James Lalropui Keivom
  ;)
  Z tego właśnie powodu prenumeruję PokochajFotografie:)

 • Krzysiek pisze:

  Dlaczego? Dlatego, że dzięki temu magazynowi mogę spojrzeć na świat przez obiektyw oczami innej osoby, fotografa, artysty, człowieka. Nie po to by się do kogoś upodobnić, lecz by zachwycić się tym czego moje oko nie dostrzega w otaczającej przestrzeni. Od roku mamy możliwość poznawać ludzi, którzy nas otaczają, przez fotografie. Wszystko dzięki tym którzy ją kochają.

 • Paweł pisze:

  Pokochaj życie, pokochaj fotografie, pokochaj życie przez pryzmat fotografii.

 • Marta pisze:

  Obecnie wszyscy piszą, fotografują, a nikt nie czyta, nikt nie ogląda – bo tak naprawdę – nie ma czego.
  Prenumeruję „PokochajFotografię” by obejrzeć interesujące, wartościowe prace i poczytać ciekawe, niepisane na kolanie teksty.

 • Szymon pisze:

  Dlaczego prenumeruję?
  To proste – „PokochajFotografię” jako jedne z nielicznych czasopism fotograficznych w Polsce pisze głównie o… fotografii.
  Taki paradoks współczesnego świata.
  I do tego jeszcze za darmo, bez denerwujących reklam.
  Jak tu nie prenumerować?

 • Jarek pisze:

  Kilka miesięcy temu przeczytałem o Waszym magazynie, z ciekawości się zarejestrowałem i tak już zostało.
  Prenumeruję bo w Macie coś do pokazania i do powiedzenia, z niecierpliwością czekam na kolejny numer.
  Dla całej załogi magazynu przekazuje życzenia pomyślności w nowym roku i gratuluje startu.

 • Artur pisze:

  Bez górnolotności: liczę na to, że następne wydania powiększą moje archiwum dobrych edytorsko, świetnych merytorycznie, tworzonych z nerwem wydawnictw:)! A znam tylko jedno takie, jest nim… „Pokochaj Fotografię”:)!

 • Michał pisze:

  A jakże by inaczej !?!?!

 • Magda pisze:

  Prenumeruję wasz magazyn, ponieważ zawsze znajduje w nim ciekawe i inspirujące artykuły wraz ze wspaniałymi fotografiami. :)

 • Piotr pisze:

  Szanse faworyzują przygotowane umysły. Pokochajfotografie pomaga mi przygotować mój aby nie umykały mi szanse na dobre fotografie.

 • Marcin pisze:

  Czasem gdy idę ulicą mam zamknięte oczy. Uderzam brakiem widzenia i patrzenia w kolejnych ludzi. Wracam do domu i patrzę w lustro aparatu i nie widzę nic. Przez cztery dni w roku zamykałem się w pokoju pełnym zdjęć. Żałowałem,że nie mogę ich dotknąć,że oddziela mnie od nich szyba ekranu. Najważniejsze,co wyniosłem po czterech lekcjach,że zamiast gubić się w kolejnym sylva rerum warto każdego dnia zrobić jedną fotografię. Jedną, ale nie tylko taką, na którą będzie można spojrzeć przychylnym okiem,a taką którą będzie można prawdziwie pokochać.

 • Miroslaw pisze:

  Jestem amatorem, podglądaczem. Uwielbiam fotografię, uwielbiam na nią patrzeć. Uwielbiam patrzeć na prace innych bezpieczne schowany w swoim zaciszu, a jednak coś się zmieniło. Czytając Wasze pismo (teraz choć trochę już i moje)czuję, że zaczyna pękać skorupa, coraz częściej dopuszczam myśl o ujawnieniu się, może na wiosnę gdy przebiśniegi wylezą z pod śniegu. Dziękuję Wam za Pokochajfotografię.

 • Piotr pisze:

  zawsze był problem z wyszukiwaniem CIEKAWYCH publikacji fotograficznych, na tym bardziej w formie elektronicznej…. każda tego typu inicjatywa powinna być chwalona, zwłaszcza taka jak „Pokochaj Fotografię” w szczególności za jakość tekstów i zawartość wizualną. Oby tak dalej !!!

 • Karolina pisze:

  Fotografia to moje hobby, które odkryłam stosunkowo niedawno, jednak niewiele potrzebowałam aby ją pokochać i to właśnie dzięki takim stronom jak „Pokochaj Fotografie” wszyscy, którzy dopiero zaczynają tą nigdy nie kończącą się przygodę z fotografią mogą odkryć jej ukryte pięno, czerpiąc z tego przyjemność.

 • Mikołaj pisze:

  Ponad 100 odpowiedzi za na pytanie „Dlaczego warto prenumerować PokochajFotografie.pl”. Żaden sukces.
  Zapytajcie „Dlaczego NIE warto prenumerować? PokochajFotografie.pl?”
  Nie będzie żadnej odpowiedzi. I to jest Wasz sukces!

 • Przemek pisze:

  bo chcę się nauczyć fotografować