Skip to main content

PokochajFotografie.pl 26 | 2018


26 numer PokochajFotografie.pl już jest dostępny! Uwielbiamy ten moment, kiedy możemy oddać w Wasze ręce kolejną dawkę inspiracji i zdjęć. Wydawanie magazynu wymaga sporo pracy i dużej dawki motywacji z naszej, redakcyjnej strony, ale też opiera się na Waszych osiągnięciach i na tym, co chcecie zaprezentować innym pasjonatom fotografii. Zapraszam do oglądania i czytania, ale także do współtworzenia kolejnych numerów poprzez zgłaszanie swoich prac.

W tym numerze znajdziecie m.in.: wciągające pejzaże Grzegorza Boratyna, intymne wspomnienia z festiwalu FotoArtFestivalu naszego stałego felietonisty Leszka Górskiego, fotografia tańca w wykonaniu Piotra Leczkowskiego, wywiad o ostatnim projekcie i książce More than a sport – naszego redaktora Michała Mrozka. Jest też dawka fotografii konceptualnej Leszka Paradowskiego, Mariusz Śmiejek i jego dokumentowanie konfliktów i rzeczywistości, Anna Sychowicz w bajkowym świecie fotografii portretowej i Wysoki Śląsk widziany oczami Tycjana Trzpioły. Ponownie prezentujemy też Alicję Zmysłowską i jej cudowne psy w projekcie Craving Miracles. To wszystko, a nawet więcej, już czeka na Ciebie. Daj się wciągnąć, zainspiruj i dołącz do nas!

Jeśli jesteś w gronie Prenumeratorów – link do najnowszego magazynu czeka juz na Twojej skrzynce. Przypominam także, że w Archiwum znajdują się wszystkie poprzednie wydania PokochajFotografie.pl. A jeśli jeszcze nie prenumerujesz, a chcesz, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy – dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach, a przy okazji nie ominą Cię informacje o wszystkich ciekawych wydarzeniach w PokochajFotografie.pl