was successfully added to your cart.

Koszyk

Szukamy utalentowanych fotografów do programu

By 02-04-2014 News

plecak_szukamy

Szukamy utalentowanych fotografów do udziału w programie „na dnie plecaka”

Zgłoś swój udział w programie. Jeśli na poważnie zajmujesz się fotografią przyrody, sportu, pejzażu, specjalizujesz się w portretach lub reportażu, a może robisz inne zaskakujące rzeczy – koniecznie wypełnij poniższy formularz. Jeśli czujesz mały dreszczyk i lubisz wyzwania, będzie to program właśnie dla Ciebie! Jest to także świetna szansa na pokazanie swojej fotografii i promocję własnej osoby jako fotografa.

Uwaga: nie pisz nam ile posiadasz obiektów i aparatów – przekornie do tytułu programu nie chcemy wiedzieć jaki masz sprzęt i co skrywasz w swoim plecaku (i tak się dowiemy ;). Decyzję chcemy podjąć na postawie Twoich zdjęć i Twojego talentu. Powodzenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

 

O programie „na dnie plecaka”

Będzie to rozmowa o fotografii, ale także o sekretach, które skrywa każdy fotograf w swoim fotograficznym plecaku. Mamy nadzieję, że dzięki temu przybliżymy Ci, z jakiego sprzętu najchętniej korzystają fotografowie różnej specjalności. Zaprosimy i przepytamy fotografów przyrody, sportu, pejzażystów, dokumentalistów, portrecistów. Mamy nadzieję, że dzięki temu programowi będzie Ci łatwiej podjąć decyzję co kupić, a czego nie ;)

Zobacz zapowiedź pilotowego odcinka: