was successfully added to your cart.

Koszyk

Prenumeruj za darmo

By 29-03-2009 12 listopada, 2013 PF

Aby pobrać magazyn, wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail na, 

który otrzymasz specjalny link do najnowszego wydania PokochajFotografie.pl

e-mail:
Imię


PokochajFotografie.pl to magazyn dla ludzi o wyjątkowych sercach to także największy polski bezpłatny magazyn fotograficzny, wydawany drogą elektroniczną. Kierujemy go do osób, których pasją jest fotografowanie i które chcą w ciekawy sposób rozwijać swoje umiejętności. Rozwijaj się razem z nami, pamiętaj, że jeśli tylko chcesz możesz mieć wpływ na kształt magazynu – zachęcamy do przysyłania materiałów i udział w naszych projektach.

Pamiętaj, że w każdej chwili jednym kliknięciem możesz się wypisać z naszej listy. Podając nam swój e-mail masz pewność, że nigdy nikomu go nie udostępnimy, szanujemy Twoją prywatność tak, jak naszą własną. Dlatego masz pewność, że Twoje dane są u nas bezpieczne.

 

 

Jeśli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości. Koniecznie przeczytaj kilka z wielu wiadomości jakie codziennie dostajemy od naszych czytelników, w których piszą dlaczego prenumerują PokochajFotografie.pl

 

Sylwia: To dzisiaj po raz pierwszy pobrałam numer magazynu i oto piszę. Jeszcze nigdy w tak krótkim przedziale czasu nie siedziałam z otwartymi ustami przed monitorem komputera i tak mocno nie biło mi serce. Jeszcze nigdy nie poczułam się w taki sposób. Publikacje z „Pokochaj Fotografie” są niesamowite! Czytam, poznaję historię kolejnych ludzi, oglądam i tak w kółko. Już chyba 14 raz przeglądam ten numer i nie mogę uwierzyć, że jeszcze wczoraj nazywali mnie fotografem – z jednej strony przestałam wierzyć w sens swoich zdjęć, ale z drugiej strony – zaczynam wierzyć, że jednak można, że można osiągnąć mistrzowski poziom i wspaniały, życiowy cel.

„Pokochaj Fotografie” stał się moim ukochanym magazynem.

Agata: Podobno tak to jest, że książki mówią bardziej o autorze niż przedmiocie opisywanym. Z fotografiami jest podobnie. Więc prenumeruję dla fotografii, dla ich autorów, dla pomysłów. Po łyk inspiracji, odrobinę fantazji i by za tym wszystkim, znaleźć jakoś czas by zacząć coś nowego. I z najprostszego powodu, bo kocham fotografię. I kocham, gdy ktoś potrafi zawrzeć w nich coś więcej niż obraz.

Łukasz: PokochajFotografie.pl to wydawałoby jeden z kilku polskich magazynów internetowych o fotografii, ale najbliższy czytelnikom – tutaj są uwzględniane nasze uwagi, tutaj organizowane są atelier i fotograficzne konkursy, tutaj możemy opublikować swoje autoportrety. Można się poczuć współtwórcą, a nie tylko obserwatorem. Czyli tak naprawdę z niczego innego jak z próżności, bo to bardzo przyjemne uczucie ;)

Paulina: Prenumerata pozwala mi cieszyć się Fotografią razem z innymi, którzy rozkochali się w niej na dobre. Moja przygoda z Fotografią trwa już kilka lat i były momenty, w których myślałam sobie: „nie, to nie dla mnie, gdzie ja się pcham z tym swoim starym gratem” – aż do momentu, gdy znalazłam się na tej stronie. Ten magazyn jest jak motor, który napędza do działania i pcha w coraz to nowe pomysły. Jest napełniony optymizmem, który zaraża wszystkich, którzy się w niego zagłębią. Szczególnie dla mnie jest ucieczką od szarej codzienności. Sprawia, że Fotografia staje się czymś wyjątkowym, magicznym :)

Filip: Dlaczego? Dzięki temu magazynowi nauczyłem się postrzegać inaczej fotografię – nie tylko jako zapis pikseli lub kropli tuszu, lecz to, co z nich płynie. Ich duszę. Spowodowało to, że zacząłem się bardziej zastanawiać nad swoimi zdjęciami i tym, co chcę za ich pomocą przekazać. Urzekł mnie również sposób pisania. Nie ma typowo technicznych pierdół. W dodatku świetne i naturalne zdjęcia, zapierające czasem dech w piersiach. Z niecierpliwością czekam na kolejny numer, i liczę, że będzie tak samo dobry BA! nawet lepszy niż poprzednie. :)

Michał: Prenumeruję Pokochaj Fotografie od samego początku dlatego, że – w przeciwieństwie do natłoku kolorowych gazet z ,,foto” w tytule – Wy naprawdę piszecie o Fotografii, a nie o dyrdymałach czy zabawkach. Artykuły są poważne, co nie znaczy, że trudne. Wywiady prawdziwe, a całość okraszona dużą ilością niezmiernie ciekawych, dobrych i inspirujących zdjęć. Pokochaj Fotografie to idealna rzecz na długie przerwy na uczelni, czy też nudne wykłady. Cztery ( i daj Boże więcej !) numery, do których chce się wracać raz po raz. Ponadto idealnie wpasowuje się w mój monitor zamieniając komputer w prawdziwą galerię. Dzięki Wam znów chcę fotografować.

Marcin: Czasem gdy idę ulicą mam zamknięte oczy. Uderzam brakiem widzenia i patrzenia w kolejnych ludzi. Wracam do domu i patrzę w lustro aparatu i nie widzę nic. Przez cztery dni w roku zamykałem się w pokoju pełnym zdjęć. Żałowałem, że nie mogę ich dotknąć, że oddziela mnie od nich szyba ekranu. Najważniejsze, co wyniosłem po czterech lekcjach, że zamiast gubić się w kolejnym sylva rerum warto każdego dnia zrobić jedną fotografię. Jedną, ale nie tylko taką, na którą będzie można spojrzeć przychylnym okiem, a taką, którą będzie można prawdziwie pokochać.

Arkadiusz: PF to magazyn inny niż wszystkie istniejące. To nie elektroniczna dystrybucja i nie jego „darmowość” przesądziły o słusznym uznaniu, jakim się cieszy. Zadecydowała o tym jego forma i konsekwentnie przestrzegana idea. Po pierwsze i najważniejsze: Pokochaj Fotografię INSPIRUJE. Inspiruje do fotografowania, inspiruje do tworzenia. Lektura każdego kolejnego numeru PF nakręca pozytywnie i motywuje do rozwoju fotograficznego. Magazyn z premedytacją pomija techniczny aspekt fotografii – skupia się na efektach naszej pasji – fotografiach. Nie sugeruje jednej możliwej drogi, nie proponuje łatwych rozwiązań. Pokazuje natomiast jaką fotograficzną ścieżkę obrali inni. Możemy ich naśladować, ale możemy również spróbować odszukać własną drogę. Wydaje mi się, że do tego właśnie zachęca Pokochaj Fotografię. Po drugie udowadniacie, że profesjonalna forma czasopisma może być wynikiem prawdziwej pasji a nie wsparcia reklamodawców. Staranny dobór materiału oraz stonowany klasyczny layout dopełniają się wzajemnie i nie pozostawiają wątpliwości co do świadomości artystycznej autorów PF. Podsumowując. Nie wierzę, że istnieje choćby jeden wrażliwy artystycznie czytelnik, który pozostał obojętny na walory czasopisma. Nie pozostawia one wyboru: Pokochasz Fotografię.

Konrad: To dlaczego prenumeruję pokochajfotografie.pl trzeba poprzeć moją ewolucją fotograficzną. Moja przygoda z fotografią tak naprawdę zaczęła się od sprzętu fotograficznego. Zalogowany na różnych forach fotograficznych, szukałem nowinek technicznych, porównań, testów, odpowiedzi na pytanie, który sprzęt jest lepszy, który ostrzejszy i tak dalej. W tym całym wyścigu szczurów, udało mi się zgromadzić chyba najlepsze aparaty i obiektywy fotograficzne. Jednak w tej całej bezsensownej gonitwie zapomniałem o najważniejszym – o fotografii. Wpadłem w małą depresję twórczą. Nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Kiedy w końcu się ocknąłem, że tworzenie zdjęć, tak naprawdę nie zależy od sprzętu, a od samego operatora aparatu, zniknąłem prawie całkowicie z forów sprzętowych. Zacząłem poszukiwać informacji, jak tworzyć fotografię, kim są twórcy zdjęć, co myślą i jaka była ich historia. Niestety niełatwo jest znaleźć tego typu informacje. Jednakże, pewnego dnia natrafiłem na portal pokochajfotografie.pl. Bez informacji o sprzęcie, bez nowinek technicznych, prosta i piękna rozmowa o fotografii, o tym czym jest i kto ją tworzy. Pokochajfotografie jest jak łyk świeżego, morskiego powietrza po latach wędrówki w zaczadzonym przez sprzęt świecie fotografii. Przy pokochajfotografie można w spokoju wypocząć i zastanowić się: „kim właściwie jestem dla fotografii i co chcę dalej dla niej robić?.

Izabela: Bo kocham fotografie ;) wasze felietony na łamach magazynu zawsze dają mi coś wartościowego, np. przypomnienie, by w swoich zdjęciach nie zatracić własnej osobowości, by starać się zawsze coś przekazać. Wasz magazyn to nie tylko suche fakty, jest mnóstwo magazynów, które radzą i doradzą, jaki sprzęt jaka optyka ;) a u was jest to, co stoi po drugiej stronie lustra, człowiek, który ma swoje życie i zainteresowania, czyli te 70% sukcesu zdjęcia, bo reszta to idzie na umiejętności obróbki i sprzęt ;)

Ewelina: Fotografia jest moją jedyną pasją, w którą wkładam całą swoją duszę i serce. Dlatego, by się doskonalić, zaczęłam szukać poradników, stron internetowych o tej tematyce. Przez przypadek odwiedziłam „Pokochaj Fotografię”. Z ciekawości pobrałam jeden z numerów kwartalnika i zostałam mile zaskoczona. Publikacje w nim zawarte, wzbogacone interesującymi fotografiami, szybko mnie wciągnęły. W tym magazynie podoba mi się jego powszechność i łatwy dostęp oraz że każdy, czy to amator, czy profesjonalista, może tu znaleźć coś dla siebie. Prezentuje także dorobek uznanych artystów fotografików, dzięki którym można wyciągnąć naukę dla siebie. Otwiera nam okno na świat, inspiruje, pobudza do działań. pozwala poznawać i analizować aktualne tendencje w fotografii. Dla mnie są to wystarczające powody, by prenumerować kwartalnik.

Karolina: Uważam, że jest to najciekawsza gazeta poświęcona fotografii na rynku, bardzo inspirująca, poszerzająca horyzonty, dzięki niej mogę poznać bliżej nie tylko pracę, ale i samego twórcę, dla mnie to niesamowita „podróż” i to najbardziej mnie wciąga. Wasze warsztaty są magiczne i widać, że mają niemal rodzinną atmosferę, to wszystko razem łapie za serce i nie pozwala już o was zapomnieć… Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła uczestniczyć w waszych warsztatach i poznać to wszystko od zaplecza, byłoby fantastycznie…

Monika: Zauroczyło mnie podejście autorów – fantastycznie pozytywne i nieziemsko inne. Ośmielę się powiedzieć, że to dzięki PokochajFotografie.pl aparat stał się dla mnie przewodnikiem i nauczycielem. PokochajFotografie.pl pojawił się w, jak do tej pory, jednym z najgorszych momentów w moim życiu, z którym do końca poradzić nie potrafię sobie do dziś ;-). Pojawił się z projektem 365. Niby nic, a zmieniło w mojej głowie wszystko. Narodziło się mnóstwo szalonych projektów, nadało sens i utrzymuje, żeby nie zwariować. Z namiętnością oglądam kolejne fotki, doczekać się nie mogę następnej strony, podziwiam zapał i zazdroszczę pomysłu. Dlaczego prenumeruję PokochajFotografię.pl? Bo jest nitką, która scala każdą moją komórkę, a działa jak balsam.

Aleksandra: Magazyn PokochajFotografię.pl prenumeruję, ponieważ jest wykonany ze smakiem i gustem, można popodziwiać prace amatorów i profesjonalistów. Dla mnie osobiście sprawia, że patrzę na świat coraz bardziej drobiazgowo, dzięki czemu zauważam rzeczy kiedyś dla mnie niezauważalne. Ponad to, liczne projekty jakie prowadzą autorzy magazynu pozwalają rozwijać się każdemu, kto w minimalnym stopniu jest zainteresowany tym kierunkiem w sztuce. A kolejnym dużym plusem jest to, że jest zupełnie darmowe :)

Wszystkie archiwalne numery możesz również zupełnie za darmo pobrać tutaj >>