Skip to main content

Cabo Verde na stałe w naszych sercach

Ten tydzień utwierdził nas w przekonaniu, że doba jest zdecydowanie za krótka! Tydzień z aparatem i Lightroomem na Cabo Verde był bardzo, bardzo intensywny. Piękna wyspa Sal, przyjemna temperatura i światło kusiły nas każdego poranka i popołudnia, zabierając w najpiękniejsze zakątki. Dziesiątki kolorowych kite’ów na pięknej plaży z górą w tle, życzliwi ludzie, dorodne ryby i cała masa innych zalet i tematów zachęcających do fotografowania. Doskonała odskocznia od zimowej smogowej aury… plus energia do intensywnej nauki! Jak więc na warsztaty Lightrooma przystało, spędziliśmy również po kilka godzin dziennie przy komputerach, chroniąc się przed największym słońcem. Ten tydzień zaowocował pięknymi prezentacjami uczestników i nowymi znajomościami. I już chcemy tam wracać…

A merytorycznie? Jak napisała Gabrysia: „Warsztaty Lightrooma z Michałem Mrozkiem były pełne kreatywnej przyjemności. Dla mnie był to doskonały punkt wyjścia, aby świadomie i mądrze zacząć pracować nad swoimi zdjęciami. Otrzymałam ogromną dawkę wiedzy, którą teraz układam w „szufladkach”. Warsztaty były wprawdzie grupowe, ale z indywidualnym podejściem. No i te praktyczne bezcenne „rady od serca”… Serdecznie polecam wszystkim entuzjastom fotografii. Zawierają w sobie wszystko, poczynając od profesjonalnej wiedzy organizatorów, poprzez piękne miejscówki, aż po cudowną atmosferę.”

Zapraszamy do krótkiej relacji. Zdjęcia uczestników – już wkrótce w Editors’ Choice!

fot.  Lili Haduch & Michał Mrozek

Jeśli nie chcesz w przegapić zapisów na kolejne warsztaty i fotoekspedycje, koniecznie zapisz się na nasz warsztatowy newsletter.