Skip to main content

Relacja z II edycji warsztatów filmowania lustrzanką cyfrową

By 27-08-201317 grudnia, 2013News

dslr2-razem
II edycja warsztatów filmowania lustrzanką cyfrową za nami – to był bardzo intensywny czas. W trakcie warsztatów wspólnie dzielnie pracowaliśmy nad stworzeniem krótkiego filmu reklamującego Hotel Modrzewiówka. Ekipy pod wodzą Kamila Tarnawskiego i Marka Dąbrowieckiego na zmianę, scena po scenie, realizowały film, bawiąc się konwencją, wykorzystując rożnego rodzaju sprzęt, od maleńkich kamer GoPro podpiętych pod Quadrocopter, po Slidery, zawodowe steadicamy, a w końcu potężny czterometrowy kran filmowy. Efekt naszej pracy można będzie zobaczyć jak tylko się wyśpimy, czyli już niebawem ;) 

Planujemy kolejne edycje – jeśli chcesz być na bieżąco i dostać informację jako jeden/a z pierwszych, zostaw poniżej swój mail. Na pewno miejsca rozejdą się jak świeże bułeczki!

Serdecznie dziękujemy naszym niezastąpionym Partnerom: firmie Winmar.pl za sprzęt i wsparcie dobrą radą – szczególne podziękowania należą się Jarkowi Żarskiemu i Łukaszowi Wójcikowi. Dziękujemy klimatycznemu Hotelowi Modrzewiówka za gościnność, cierpliwość i pysznego łososia z makaronem ;) – szczególne podziękowania dla Pani manager Anety Sochackiej. Dziękujemy także naszemu ulubionemu wydawnictwu Galaktyka za książki.fot. Michał Mrozek