was successfully added to your cart.

Koszyk

Ruszyły zapisy na X Uliczną Bitwę Fotograficzną

By 11-07-2013 4 listopada, 2013 News


Zapraszamy już na X Uliczną Bitwę Fotograficzną, która odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013 r. w GLIWICACH w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy “Ulicznicy” na żywo, pod gołym niebem, z głosem decydującym jurora Maćka Nabrdalika oraz publiczności. Zwycięzcę Bitwy obsypiemy cennymi nagrodami. Jest to jedyna taka okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszamy!

Jurorem tegorocznej Ulicznej Bitwy Fotograficznej jest Maciek Nabrdalik, jedyny Polak, który został członkiem prestiżowej agencji VII Photo. Tematem tegorocznej Bitwy jest DOM. Na Twoją interpretację tematu czekamy do 17 lipca (środa) do północy. Uczestnicy, których zdjęcie zostanie zakwalifikowane do udziału w Bitwie, otrzymają potwierdzenie i zaproszenie na bitwę, ale do kibicowania zapraszamy wszystkich.

 

Temat bitwy: DOM
Komentarz od Jurora: Chciałbym zobaczyć zdjęcie robione “od wewnątrz” – niekoniecznie dosłownie. Raczej chodzi o zdjęcia tego, co dla Was bliskie, ważne, o czym wiecie więcej niż inni. O prywatną przestrzeń, rodzinę i wszystko, co z nią związane.

Kiedy: 20 lipca 2013, sobota, godzina 20.00

Gdzie: Gliwice, skwer przy Zamku Piastowskim

Juror i gość specjalny: Maciek Nabrdalik

 

Więcej informacji, zasady i zapisy na stronie http://pokochajfotografie.pl/?page_id=9468