was successfully added to your cart.

Koszyk

Ściągnij magazyn PokochajFotografie.pl 10 | 2011

By 20-09-2011 PF

PokochajFotografie.pl

Jeśli chcesz zapisać magazyn na dysk, kliknij na link
lub obrazek prawym klawiszem myszki i wybierz
“Zapisz element docelowy jako”

>> Ściągnij magazyn, format PDF (39MB)

Ściągnij magazyn z drugiej lokalizacji

Magazyn jest dostępny bezpłatnie.

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco i otrzymywać od nas informacje o następnych numerach magazynu i nie tylko – wystarczy, że zostawisz nam swój adres e-mail.

get_adobe_reader

 

 

W numerze znajdziesz między innymi:


Diana Markosian
Jest freelancerką, fotoreporterką i twórczynią projektów multimedialnych. Żyje między Moskwą a Czeczenią. Jest absolwentką dziennikarstwa Uniwersytetu Columbia. Jej prace były prezentowane w The New York Times, Boston Globe, The Washington Post, The Times of London, The Guardian, Reuters, Observer, Vanity Fair, Slate, CNN International, MSNBC, and Human Rights Watch.30 minut od domu, Barbara Caillot Dubus
Moje założenie: znaleźć się 30 minut od Warszawy i zrobić zdjęcia do bloga. Nigdy nie wiedzieć, co się zobaczy, za każdym razem dać się zaskoczyć. Jak tam dotrzeć? Pójść, jechać, lecieć… Samochodem, kolejką, pociągiem, samolotem…


Magda Biskup
Urodziłam się i wychowałam na Śląsku, a od kilku lat mieszkam w Sydney, w Australii. Obecnie na co dzień pracuję przy projektach internetowych, ale to głównie po to, żeby móc zebrać fundusze na kolejne wyjazdy. Bo podróże są tym, co kocham najbardziej. Niecałe 3 lata temu rzuciłam pracę i wyjechałam w podróż po Azji i Ameryce Południowej na ponad 1,5 roku, żeby choć trochę zaspokoić swoją ciekawość świata.

W poszukiwaniu INSPIRACJI
Fotograf zwykle stara się pozostać na miejscu wydarzeń tak długo — w ramach narzuconego limitu czasowego — dopóki nie zrobi jak najlepszego zdjęcia. Amatorzy po prostu robią kilka ujęć w nadziei, że jedno z nich okaże się dobre. Fotoreporter chce uwiecznić decydujący moment i potrafi go rozpoznać. Zawodowiec może zrobić nawet 100 albo 1000 zdjęć, aby uzyskać dobre ujęcie.


Paweł Klarecki
Fotografią interesuję się już ponad 10 lat, a świadomie naciskam na spust od ponad 3 lat. Jestem samoukiem. Do rozwoju mojej pasji przyczynił się internet i wielu wspaniałych ludzi, jakich poznałem. Cały czas też uczyłem się metodą prób i błędów, by udoskonalać swoje techniki.


Joanna Gałuszka
Uwielbiam patrzeć na świat przez wizjer – fotografować. Dla mnie fotografia jest formą katharsis. Mam możliwość odciąć się od rzeczywistości i stworzyć własną. Fotografowanie sprawia mi przyjemność, buduje we mnie spokój. To jest mój czas.


Marta Ostrowska
Autorka fotografii, która zwyciężyła w konkursie na okładkę 10 numeru PokochajFotografie.pl Na co dzień pracuje w Spółdzielczym Domu Kultury w Opolu, a także w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach i prowadzi m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.