was successfully added to your cart.

Koszyk

Szukamy utalentowanych fotografów do programu „3 klatki”

By 13-02-2015 19 lutego, 2015 News

poszukujemy_3klatki

Szukamy utalentowanych fotografów do udziału w programie „3 klatki”

Zgłoś swój udział w programie. Jeśli zajmujesz się fotografią portretową, dokumentalną, sportową, pejzażem, a może robisz zupełnie inne zaskakujące rzeczy – koniecznie wypełnij poniższy formularz. Jeśli czujesz mały dreszczyk i lubisz wyzwania, będzie to program właśnie dla Ciebie! Jest to także świetna szansa na pokazanie swojej fotografii i promocję własnej osoby jako fotografa.

Uwaga: Gwarantujemy udział w dwóch odcinkach, o Twoich losach zadecyduje publiczności to dzięki ich głosom możesz awansować do kolejnej edycji lub odpaść – to będzie wspaniała zabawa i wyzwanie! Decyzję o Twoim udziale chcemy podjąć głównie na podstawie Twoich zdjęć. Ale, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse? Pokaż się nam! – zamiast odpowiadać pisemnie nagraj krótki film, w którym opowiedz dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać. Zgłoszenia przyjmujemy do północy do 18 lutego. Powodzenia!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia – skontaktujemy się z osobami, które zaprosimy do programu. Oficjalne wyniki ogłosimy najszybciej jak to będzie możliwe.

 

O programie „3 klatki”

3 klatki – pierwszy fotograficzny reality show w Polsce!  Tu możesz zobaczyć wszystkie dotychczasowe odcinki

2015-02-13_12-45-53