Skip to main content

Wesprzyj powstanie serwisu shuttout

shuttout_1

Na platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl ruszyła kampania projektu Shuttout. Wierzymy, że ten projekt zmieni reguły gry dla fotografów amatorów – oferując całkowicie nowe podejście do tematu konkursów fotograficznych.

Shuttout.com to miejsce dla wszystkich, którzy kochają robić zdjęcia, ale konkursy fotograficzne nie są dla nich dostępne ze względu na wysokie wpisowe, profesjonalną konkurencję lub jury złożone z zawodowców.

Każdy, kto zarejestruje się w serwisie, będzie mógł stworzyć konkurs fotograficzny, w którym do zdobycia będą nagrody pieniężne uzależnione od wysokości wpisowego lub wziąć udział w już trwającym. W ramach takich konkursów nagradzane będą nie tylko najlepsze prace, ale też najbardziej aktywni użytkownicy dzielący się swoją wiedzą i użytecznymi wskazówkami. Na organizacji zarobi także pomysłodawca. W regulaminie jest dla niego przeznaczone aż 10% uzbieranej kwoty.

Shuttout to serwis społecznościowy w najlepszym wydaniu. Dlatego szukamy wsparcia finansowego na platformie crowdfundingowej, nie u inwestorów. Na pierwszy etap realizacji projektu potrzeba 30 000 zł. Według biznesowego planu projekt wejdzie potem w fazę samofinansowania.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie. Ale przede wszystkim podawajcie dalej informację swoim przyjaciołom i znajomym – pokażmy całemu światu, że Polacy Potrafią ;)

shuttout_3