Skip to main content

PokochajFotografie.pl 22 | 2016

By 21-01-201621 października, 2018Magazyn

pf_21_800

Uwielbiamy ten moment, kiedy możemy oddać w Wasze ręce kolejną dawkę inspiracji i zdjęć. Wydawanie magazynu wymaga sporo pracy i dużej dawki motywacji z naszej, redakcyjnej strony, ale też opiera się na Waszych osiągnięciach i na tym, co chcecie zaprezentować innym pasjonatom fotografii.
Swoje zdjęcia prezentują m.in. Krzysztof Bednarski, Małgorzata Sajur, Rafal Wojcicki, Kuba Sobczyk, Bartosz Malak, Tatiana Hajduk, Izabela Nowakowska, Andrzej Pilewski, Bartosz Stróżyński. To wszystko, a nawet wiele więcej, na 350 stronach magazynu. Daj się wciągnąć, zainspiruj się i … sięgnij po aparat!

Jeśli jesteś w gronie Prenumeratorów – link do najnowszego magazynu jest już na Twojej skrzynce. Przypominam także, że w Archiwum znajdują się wszystkie poprzednie wydania PokochajFotografie.pl. A jeśli jeszcze nie prenumerujesz, a chcesz, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy – dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach, a przy okazji nie ominą Cię informacje o wszystkich ciekawych wydarzeniach w PokochajFotografie.pl