Skip to main content

Editor’s Choice – Zanzibar 2018

Editor’s Choice

Zanzibar 2018 - wybrane fotografie

Editor’s Choice – w tym miejscu znajdziesz zdjęcia, które zrobiły największe wrażenie na naszym redaktorze naczelnym. Michał Mrozek wybiera te fotografie, które jego zdaniem najlepiej opowiadają o konkretnych miejscach, a także te, które po prostu najbardziej lubi. To wyróżnienie jest przyznawane tylko i wyłącznie osobom, które uczestniczyły w naszych warsztatach, fotoekspedycjach i plenerach. Zapraszamy!

Michał Sobczak

Jacek Chabraszewski

Fotografia jest sposobem odczuwania, dotykania, kochania. To, co złapałeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze … Zapamiętuje małe rzeczy, długo po tym, jak zapomniałeś wszystkiego.

Aaron Siskind

Agnieszka Pilecka

Duch Afryki przybiera zawsze postać słonia. Bo słonia nie może pokonać żadne zwierzę. Ani lew, ani bawół, ani wąż.

Ryszard Kapuściński

Piotr Solka

Relacja

Zobacz jak było

Jeśli myślisz, że Zanzibar to wyspa jak wszystkie inne, na które masy turystów zlatują wyłącznie w poszukiwaniu bajecznych plaż i słońca, to … trochę jesteś w błędzie. To miejsce to wielokulturowy tygielek, o różnych obliczach, bardzo bogatej historii, ciekawej kulturze, smakowitej kuchni i oczywiście pięknych krajobrazach. Warto trochę poczytać zanim tu dotrzesz, aby lepiej zrozumieć wszystko to, co Cię tu otacza.

Zobacz więcej

Jeśli nie chcesz przegapić zapisów na kolejne warsztaty i fotoekspedycje, koniecznie zapisz się na nasz warsztatowy newsletter