Skip to main content

PokochajFotografie.pl nr 12 | 2012

By 07-05-201210 lipca, 2018Magazyn

Przed Tobą niezwykła porcja kolejnych inspiracji – mam nadzieję, że zawartość tego numeru magazynu sprawi, że chwycisz za aparat i wybiegniesz z domu z okrzykiem „chce mi się zdjęć!” ;)

W PokochajFotografie.pl marzec i kwiecień upłynęły pod znakiem nepalskiej flagi. Ja osobiście doświadczyłem przede wszystkim jak żyją zwykli Nepalczycy – jakie mają zwyczaje, co jest dla nich najważniejsze. To bezcenne doświadczenie pozwala mi patrzeć na wiele spraw inaczej, z zupełnie nowej perspektywy.  Poza tym – może to oczywiste, ale sądzę, że warto o tym przypominać – najważniejsi są ludzie i to właśnie takich wspaniałych, utalentowanych ludzi poznałem podczas dwóch fotoekspedycji. To oni współtworzą ten numer magazynu i zapraszają Was wszystkich w ciekawą podróż po Nepalu.

Wśród współautorów tego numeru jest także kilka tysięcy naszych Czytelników, którzy wzięli udział w jubileuszowej 10 edycji konkursu na autoportret. Większość nadesłanych prac reprezentowała znakomity poziom, wybranie tych jedynych najlepszych wydawało się niemożliwe. Są tacy, którzy mówią mi, aby już zakończyć ten konkurs, bo przez prawie trzy lata i dziesięć długich edycji chyba wszystko już było. Ja natomiast jestem pewny, że to dopiero początek najwspanialszych autoportretów. Ogłaszam więc 11 edycję i zapraszam do udziału.

Pokochaj fotografię razem z nami!

Michał Mrozek
pomysłodawca i redaktor naczelny PokochajFotografie.pl

 

Każdy, kto zapisał się na naszą listę mailingową, dostał (lub w najbliższym czasie dostanie) specjalny link umożliwiający pobranie za darmo całego magazynu z najnowszym numerem. Przypominam także, że w Archiwum znajdują się poprzednie numery PokochajFotografie.pl. A jeśli jeszcze nie prenumerujesz magazynu, a chcesz, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy – dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach, a przy okazji nie ominą Cię informacje o wszystkich ciekawych wydarzeniach w PokochajFotografie.pl