was successfully added to your cart.

Koszyk

PokochajFotografie.pl nr 5 | 2010

By 08-01-2010 10 lipca, 2018 Magazyn

Już jest dostępny piąty numer magazynu PokochajFotografie.pl – Każdy, kto zapisał się na naszą listę mailingową, dostał lub dostanie w ciągu kilku godzin specjalny link umożliwiający pobranie za darmo całego pliku z najnowszym magazynem.

Zapraszamy serdecznie do lektury tego niezwykłego numeru, 190 stron, wyjątkowo dużo ciekawych fotografii. Ten numer jest pierwszym, w którym otwieramy się na prace zagranicznych fotografów. Mamy nadzieję, że z Nowym Rokiem przyniosą nowe inspiracje.

Przypominam także, że w Archiwum znajdują się poprzednie cztery numery PF. A jeśli jeszcze nie prenumerujesz magazynu, a chcesz, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy – dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach, a przy okazji nie ominą Cię informacje i wszystkich ciekawych wydarzeniach w PokochajFotografie.pl

13 komentarzy

 • Sebastian pisze:

  Doczekaliśmy się w końcu kolejnego numeru :)
  Oby tak dalej, pozdrawiam

 • Włodzimierz pisze:

  Szanowny Panie Mrozek !

  Po obejrzeniu poprzednich numerów jestem pełen uznania, że tak
  wspaniały internetowy kwartalnik o fotografii ujrzał światło dzienne.
  Teraz każdy fotografujący będzie mógł na nowo spojrzeć na swoją
  wizualną twórczość. Bardzo dobry wywiad z panem Tomaszem
  Tomaszewskim. Serdecznie pozdrawiam.Włodzimierz.

 • Janusz pisze:

  Fantastyczny numer. To najlepsza prenumerata na jaką się w życiu zdecydowałem :-) Dziękuję, gratuluję świetnego wydawnictwa, życzę wytrwałości w kolejnym roku i czekam na następne…
  Pozdrawiam serdecznie, Janusz Lirski.

 • Asia Kowalczyk pisze:

  zdecydowanie mój ulubiony numer! chyba łatwo domyślić się czemu…
  dzięki wielkie za wyróżnienie!

 • Łukasz pisze:

  „Mamy sygnały, że łącza są bardzo obciążone – co przy takiej liczbie Czytelników nie powinno dziwić.” To znaczy ilu już nas jest? :)

 • Filip pisze:

  Kolejny świetny nr. Trochę zastanawia mnie fakt tak częstego pojawiania się tej strony Flickr…. Ale mimo to zdjęcia naprawdę poruszające i wzbudzające emocje. Przyłączam się do projektu 365. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam zarówno czytelników jak i autorów magazynu.
  Filip Lomstar Łomnicki.

 • Maciej pisze:

  Nie wiem co się tak czepiają Flickr, są miejsca o których warto wspominać są też widocznie takie strony. A ten numer świetny, dopiero teraz, trochę spóźniony, przekonałem się do projektu 365:)
  Z niecierpliwością czekam na kolejny. Pozdrawiam

 • Dziękuję za wszystkie miłe maile i komentarze – lejecie miód na nasze serducha =)
  Zawsze jest idealny czas np. od dziś – aby rozpocząć projekt 365 lub 52 albo jeszcze inny. Nie ma sensu i szkoda czasu na szukanie sobie wymówek – aparat do ręki i robić zdjęcia =)

 • bajej pisze:

  Ten magazyn jest po prostu genialny. Wiele inspiracji można z niego wyciągnąć. Dzięki dla całej ekipy PF. Odwalacie kawał świetnej roboty!

 • Paweł pisze:

  Przeczytałem ten numer 3 razy i nie mam dość. Przyznaje numer jest świetny tak jak poprzednie cztery. Projekt 365 czas zacząć bo szkoda każdego dnia:) Pozdrawiam!

 • Vimes pisze:

  Ja już wcześniej zacząłem projekt 356. W poprzednim (czwartym albo trzecim ) numerze był artykuł „garść oczywistości” I się wziąłem za swój projekt. Za sobą mam już prawie 60 zdjęć i choć czasem mam ochotę odłożyć aparat na co najmniej tydzień robię dalej. Dzięki za motywację

 • ja pisze:

  Możesz podać adres grupy na flickr? Znalazłem ich z 15, tych większych
  :)

 • Bogumil pisze:

  Naprawdę super wydawnictwo. Nie mogłem znaleźć czasopisma, które by mi odpowiadało, a wy jesteście po prostu genialni. Powodzenia i czekamy na dalsze, równie fascynujące, artykuły.