Skip to main content

PokochajFotografie.pl nr 6 | 2010

By 27-04-201010 lipca, 2018Magazyn

pokochajfotografie_06

Już jest dostępny szósty numer magazynu PokochajFotografie.pl – Każdy, kto zapisał się na naszą listę mailingową, dostał lub dostanie w ciągu kilku godzin specjalny link umożliwiający pobranie za darmo całego pliku z najnowszym numerem.

Zapraszamy serdecznie do lektury – tym razem nieco później, bo czas nie był najlepszy na radosne treści…

Przypominam także, że w Archiwum znajdują się poprzednie numery PF. A jeśli jeszcze nie prenumerujesz magazynu, a chcesz, to nic prostszego – wystarczy zostawić swój adres mailowy – dzięki temu zawsze na czas dostaniesz informacje o następnych numerach, a przy okazji nie ominą Cię informacje i wszystkich ciekawych wydarzeniach w PokochajFotografie.pl

10 komentarzy

 • Wanda pisze:

  Pierwszy numer, który przeczytałam – i bardzo mi się podobał. Tyle że zauważyłam kilka literówek. ;)

 • Wando, dziękuję za miłe słowa :) Proszę – jeśli możesz napisz do mnie o wszystkich literówkach jakie znalazłaś…

 • Maciek pisze:

  Nie myślałem, ale przy czytaniu artykułu z Timem Mantoani normalnie się wzruszyłem:) Już nie mogę doczekać się kolejnego numeru

 • AnaVera pisze:

  witam :) znakomity – inspirujący magazyn; ktoś kto kocha fotografię nie przejdzie obojętnie, przeczyta wszystko i obejrzy świetne zdjęcia; mój czas wolny zostaje zagospodarowany na najbliższy tydzień (bo muszę nadrobić czytanie zaległych numerów); wiem też, że niektóre teksty zechcę wydrukować, aby do nich wracać; wiem, że polecę znajomym, bo lubię dzielić się, wiem, że znajdę tam to co mnie interesuje; Panie Michale gratuluję pomysłu i świetnej realizacji – pozdrawiam życząc sukcesów inspiracji i dalszych pomysłów – Anna Weronika Kos

 • Kot pisze:

  Doszłam do wniosku, że muszę trochę miodu na duszę wam nalać… pomimo, że był już osobny wątek i pomimo kalendarza (raz jeszcze dziękuję).
  Bo na początku było takie oglądanie i oglądanie. Potem przekonaliście mnie, że trzeba spróbować. Teraz na fali miłości i ukochania od fotografii, wracam i czytam i czytam, i oglądam. Po prostu kocham szczerze Pokochaj fotografię :)
  Zdjęcia, ludzie, projekty zachęcają by próbować, by szukać – siebie, własnej drogi, może własnego projektu. I zawsze, gdy ma się chwilowo dość, można wrócić, przeczytać jeszcze raz coś mobilizującego i nakręcić się na nowo, pomimo, że ciągle tak daleko do tych, których się podziwia. Pomimo, że czasu zawsze za mało… ciągle próbować.

 • Dziękujemy! – za wszystkie miłe komentarze :) – to dla nas bardzo ważne – dzięki! =)

 • Arek pisze:

  Super, kolejny dobry numer :)

 • Agata pisze:

  Jak dla mnie, magazyn jest rewelacyjny :)

 • Janusz pisze:

  Nareszcie magazyn, który nie wspomina ani słowem o sprzęcie. Koncentrując się jedynie na fotografii. Czyli na tym co najważniejsze. Mam już dosyć tych wszystkich czasopism, które skupiają się jedynie na testach.
  Jesteście najlepsi :)

 • 2345678 pisze:

  Tak trzymaj!